Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szentpétervárra milyen utazási...

Szentpétervárra milyen utazási lehetőségeket ajánlotok?/itt nem annyira repülőre hanem vonatra ,buszra gondolok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 22:54
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Gyalog?
2022. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most a háború miatt nehéz.

Annyit tudok biztosan és ültem is rajta, hogy úgy két óránként van nagy sebességű minőségi vonat Moszkva és Pétervár közt. (Sapsan-Сапсан)

Sok sikert az úthoz.

2022. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, az biztos, hogy Lengyelország illetve Litvánia és Belarusz között rengeteg busz közlekedik, előbbieket magam is láttam a határ menti Bobrównikinél. Tehát ez egy opció, pl Varsóból Minszkbe buszozni.


A hogyan tovább? az igazi kérdés, mert ugye a belarusz-orosz határon ellenőrzés nincs, viszont azt elvárják , hogy legyen az országba belépő pecséted, meg persze ez így rögtön két normál (tehát nem tranzit) vízum is. Továbbá a COVID után újrainduló közlekedésben a legtöbb vonatot csak az EaEU tagállamok állampolgárai részére tették elérhetővé és nem tudom, ez változott-e.


Szóval azt kell kideríteni , Finnország felől mi a helyzet, járnak-e még ott a vonatok. A fél orosz europèer elit ott szökött meg az országból, szóval lehet ott nyitva maradt az utazás lehetősége autó nélkül is.

2022. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háború előtt Helsinkiből indultak hajók, amivel 3 napig ráadásul vízum nélkül is utazhattál. Most viszont szerintem be sem engednek..
2022. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!