Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt vigyek magammal...

Mennyi pénzt vigyek magammal 5 napos londoni utazásra?

Figyelt kérdés
Szállás reggelivel ki van fizetve. Az összes program, transzfer, biztosítás szintén rendezve van. Mondhatni csak a tömegközlekedésre és étel/italra vonatkozik a kérdésem.
2022. aug. 5. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
a havi kereseted 20%-a / nap
2022. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 franciasrac ***** válasza:
79%
A tömegközlekedés NAGYON drága, ha sokat akarod használni és étteremben tervezel enni, akkor egy jó 500-1000 fontot vigyél, ha be fogsz vásárolni, akkor talán 300 az elég lesz, legalább a múzeumok ingyenesek és több látnivaló is.
2022. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi 10 napra mentünk 5 éve, 150 font volt nálam, bár a tömegközi is benne volt a korábban kifizetett árban, és a kaja egy része is. Nekem elég volt, de nem vagyok nagy igényű
2022. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2# A programok és a reggeli előre ki van fizetve. ABQ London, Buckingham palota, London Tower, Harry Potter stúdió, Freud Museum, Tottenham stadion túra. Illetve lesznek ingyenes programok is, mint a Természettudományi Múzeum vagy a Sky Garden.


Én így váltottam (egyelőre) 280 fontot. Egyetemisták vagyunk, nyári munkával spórultunk össze rá a pénzt.


Angol oldalon azt olvastam, hogy 30 fontból kijön a napi étkezés, ha reggelit a szálláson adott.


Ezek alapján szerinted/szerintetek megfelelő lesz az az összeg, amit váltottam?

2022. aug. 5. 05:24
 5/15 A kérdező kommentje:
*ha a reggeli a szálláson adott.
2022. aug. 5. 05:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve még adaléknak, úgy számoltam 5 nappal, hogy szerdán reggel 8-kor érkezünk a repülőtérre és vasárnap este 10-kor indulunk haza. Tehát nem teljes egészében 5 nap.
2022. aug. 5. 05:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek mondjuk 30-50 fontnál többet vinni? Annyira minimális ott a kártyát nem elfogadó helyek aránya, hogy még egy ilyen készpénzösszeget is nehéz elverni 5 nap alatt.
2022. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én inkább készpénz párti vagyok. Egyrészt (majdnem) mindenhol elfogadják, másrészt jó árfolyam mellett sikerült váltanom hónapokkal ezelőtt.


De nem ez a kérdés tárgya, ezen lépjünk túl. Vedd úgy, hogy 280 fontot szánnék ételre/italra és tömegközlekedésre. Ez akár elméleti síkon lehetne kártyán is.

2022. aug. 5. 07:24
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem ezeket a kérdéseket, vigyél amennyit tudsz/szeretnél költeni..
2022. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 franciasrac ***** válasza:
44%
4) Azt hiszem igen elég lesz de inkább vigyél egy picit többet mindenféleképpen mert ha nem fizetsz bankkártyával, kár lenne ha az utolsó napon nem lenne már készpénzed
2022. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!