Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás európán belül , hova?

Utazás európán belül , hova?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátnőmmel első külföldi utazásunkra szeretnénk elmenni idén nyáron, az lenne a kérdésem ki milyen helyeket tudna ajánlani?

Olyan helyre szeretnénk menni ahol van , tengerpart , szép helyek , látnivalók, esti élet. Stb..

Angolul mind a ketten jól beszélünk.

4-5 éjszakára szeretnénk menni.

És összesen 500-650 ezer forintunk lenne rá. (ebben mar benne kell lennie repjegynek , szallasnak . Stb)



ápr. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Én Ciprust javaslom, azon belül is Ayia Napa-t, az simán kijön ennyiből ha lejjebb mennek a most még drága repjegy árak, sőt akár egy egész hét is.


Esetleg még a Kanári Szigeteken is gondolkodnék.

ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Olaszország a kedvenc:)

De ajánlom még portugáliát, nagyon szép hely és viszonylag olcsó is. Illetve sok fiatal ismerősöm ment Máltára és nagyon szerették, én ott még nem voltam.

ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Athén, Catania, Bari, oda most olcsó repjegyek vannak, mi barátokkal tavaly Cataniában voltunk 1 teljes hetet és mindenestül 200ból kihoztuk, ajándék, kaja, belépők, repjegy, szállás, minden. Idén Athénba tervezzük ugyanezt, relative hasonló lesz árban
ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Személyes kedvencem nekem is Ciprus, igaz, hogy én Lárnakát jobban kedvelem, de tényleg nagyobb éjszakai pörgés van Ayia Napán, és ott a tengerpart is viszonylag különleges (bár ennek megfelelően nagyon zsúfolt is).

De manapság egy fapados géppel már elég sok helyre el lehet jutni, pl. Korfu, Alanya, ha találtok jó árú tepjegyet, akkor gyorsan ránéztek a bookingon a szállásokra, és tudtok osztani/szorozni, belefér-e.

Lehet, hogy már nem lesz igazán olcsó repjegy, és a szállásokból is a jobb árúak telnek be legelőször, de Ciprus azért is lehet jó választás, mert ott májusban és szeptemberben is bőven strandidő van (30 fok körül), és így főszezonon kívül több esélyetek van olcsóbban kijönni.

ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Athént ajánlom. Van tengerpart, lehet fürödni. És nagyon sok a látnivaló, főleg ha szeretitek az ókori kultúrát. És simán kijön az 5 nap 500 000-ből, de még 300 000-ból is.
ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barcelona, vagy Malaga.
ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!