Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik mostanában voltak Görögor...

Akik mostanában voltak Görögországban a múzeumokban és a főbb látványosságoknál kérik a védettséget igazoló dokumentumokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

konzuli szolgálat weboldala, Covid infók:

[link]


Görögország felfüggesztette a koronavírus terjedését megakadályozó intézkedések nagy részét. Megszűnt az oltási, gyógyultsági és teszt igazolások bemutatási kötelezettsége az országba történő belépésnél. Maszkviselési kötelezettség már csak a tömegközlekedési eszközökön és az egészségügyi intézményekben van.

2022. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is rendszeresen figyelem a változások végett. De itt inkább csak a belépésről írnak. Ezért is kérdezem azokat, akik mostanában jártak ott és van saját tapasztalatuk.
2022. aug. 5. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérnek semmit
2022. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Most van kint egy barátnőm Krétán, semmit nem kérnek sehol...
2022. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rodoszról a múlt héten jöttünk vissza. Sehol nem kértek semmit, maszk se kellett sehol, még a repülőn se.
2022. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

CSak azért, hogy képbe kerüljön a T. társaság, a helyzet egyik napról a másikra változik. A vírushelyzet nem túl jó, és a nem populista kormányok nem olyan gyáva szarok, mint a magyar.

Példaképp elmondom, hogy tegnaptól Szófiában minden zárt térben kötelező a maszk. Szóval ha adhatok őszinte tanácsot, legyen maszkod és oltasd be magad. Ne okoskodj, nem neked való.

2022. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát! Nekem nagy segítség volt.


Kedves 6-os!

Szerintem mindenki átélte 2019 óta, ami folyik az egész világon így megnyugtatlak, mindannyian képben vagyunk (úgy tűnik van, aki jobban mint te, mivel jobban ismeri a jelen helyzetet Görögországban).

Továbba a kérdésem semmiféle informatív dolgot nem tartalmazott, ami, hogy téged idézelek, okoskodásnak minősülne. Hova továbba, a kérdésem mégcsak nem is tanácskérésre irányuló.

De bátorkodom én is adni neked egy tanácsot. Légy egy kicsit bátrabb, kedvesebb és megértőbb! Akkor talán sikerül elfogadnod, hogy nem mindenki olyan, mint te. Nem mindenki gondolkozik úgy, mint te.

2022. aug. 5. 18:10
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Amikor azt tanácsoltam, oltasd be magad őszintén mondtam. Mert tudom pontosan, hogy mennyi féleszű öntudatos barom van ebben az országban, aki megértést vár el olyan helyzetben, amikor tudása, tapasztalata és valós képességei alapján hallgatnia kellene. És most mosolyogj kedves. Lehetőleg tanulj sokat és oltasd be magad.
2022. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdőjeleztem meg az őszinteségedet. Te viszont kifejezetten sértő dolgokkal vagdalózol és olyan dolgokat kérdőjelezel meg velem kapcsolatban, amiről fogalmad sincsen. Ebből és az előző válaszodból pedig egy dologra tudok következtetni. A kérdésre választ valójában nem tudsz adni. Ezért javaslom az oltásokkal kapcsolatos kérdéseket, szerintem azok alatt jobban fogják tudni díjazni a véleményedet.
2022. aug. 5. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi intézményekben és a tömegközlekedésen kötelező a maszk, viszont a turistabuszokon és hajókon nem. Augusztus végéig nincs korlátozás, utána viszont bármi jöhet. Most jöttem haza Görögországból.
2022. aug. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!