Kezdőoldal » Utazás » Európa » Workaway-el milyne tapasztalat...

Workaway-el milyne tapasztalataito kvannak?

Figyelt kérdés
Mindneképp fizetett pozíciót szeretnék megpróbálni, és európán belül, mivel ez a minimálbérhez van igazítva a legtöbb országban már nem is olyan rossz a dolog, segít visszatölteni a megnem keresett tartalékokat, de néztem, hogy skandináv országban azért ez a minimálbér 800k körül is lehetne...nem tudom eldönteni, hogy túl szép e vagy az előfizetéssel szűrt platform segíti hogy e valóbna létezzen...
2022. aug. 13. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A workawayel nem dolgozhatsz fizetésért. Önkéntes munkák vannak szállásért meg kajáért. Van ahol ígérnek pénzt de ott általában az önkéntes munka prostitúciót takar.
2022. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak fizetett poziciók, és egyértelműen nem prostitúcióért :D Ha nincs tapasztalatod, akkor most nem értem hogy ez mire kell
2022. aug. 13. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
De van tapasztalatom ezért írom hogy nincsenek fizetett pozíciók. Ha kiderül egy hostról hogy fizet azt letiltják. Mert az bűncselekmény a világ minden pontján.
2022. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hisz eleve az oldalon van jelezve hogy paid position, van lehetőségük bepipálni, még a rendszer a képére is felhúz egy átlós sávot amiben ez ki van írva...
2022. aug. 13. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké tegyük fel hogy elhiszem(nyilvánvalóan nem mert ez hazugság) hogy fizetsz adót biztosítást? A host majd elintézi? Nem EU-s országba is ahol egy munkavízum megszerzése jobb esetben is 5-10 év? Ezt most te sem gondolod komyan. Ezeknél a hostoknál pár hetente cserélődnek az önkéntesek. Majd szerinted bevállalják a sok hivatali ügyintézést?
2022. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én számlaképes vagyok és tudok számlázni, szóval ez nem gond, eleve k ivna írva hogy adoügyben kontaktáljunk, szerintem so kországbna lehet erre könnyítés, de alapvetően én europai országokat néztem, angliánál már jön isaz értesítés hogy ott nem lehet fizetettel tolni csak úgy, tehát pont erre figyelmeztet amit írsz.
2022. aug. 13. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
De menj fel az oldalra és nézd meg :d
2022. aug. 13. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!