Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba utaznátok úgy...

Olaszországba utaznátok úgy most, hogy van oltatlan is a családban/vagy hogy ti vagytok oltatlanok?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a Covid helyzet ott most, mennyire biztonságos így.

2022. aug. 14. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Figyi 8-as agyhalott barom: nem értesz a biológiához. Buta maradtál. Ennek megfelelően nincs alapod kísérleti génterápiának nevezni azt az oltást, amin TUDÓSOK ezrei dolgoztak.

látod milyen egyszerű ez? Neked is ajánlom az alapfokú biológia tankönyvet, mielőtt hozzászüólsz.

2022. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.


Oltott vagyok, de ha nem lennék, sem izgatna. :D

2022. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért utálnak minket mindenhol, amit itt konteos kétgyerekes nemzettestvérünk letolt.


Én már nem is problémázom azon, hogy miattad és a hozzád hasonlók miatt sokkal többen haltak meg, mint kellett volna ebben a járványban, szerencsére a családomat elkerülte.


De egy dolgot nem értek: téged miben zavar az, ha valaki a nyári kánikulában maszkot visel az utcán? Bánt téged? Tudod az okát? Ismered? Ő elfogad téged úgy, hogy idiotizmusod veszélyezteti az egészségét? Le merném fogadni, még jó magyaros módon a szemeiteket is forgattátok, amikor ilyet láttatok. Elmebetegek.

2022. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!