Kezdőoldal » Utazás » Európa » EasyJet-nél csak online...

EasyJet-nél csak online check-in-nel lehet utazni? Ott is azt jelenti az online check-in, hogy te magad nyomtatod ki a beszállókártyát? Nyaralás közben hogyan oldjátok meg az online check-in-t? Netkávézóban ahol nyomtatni is lehet?

Figyelt kérdés

Eddig mégcsak Wizz Air-rel utaztam, ott lehet választani online check-int, ahol kinyomtatod a beszállókártyát, és reptéri check-int, amikor a hagyományos módszerrel csekkolsz be.


Nyáron Berlinbe szeretnék utazni egy hétre EasyJet-tel, ahol úgy látom, csak online check-in van.

Nem tudom, hogy hány nappal az utazás előtt lehet becsekkolni online az útra, de biztos nem 1 héttel előtte, tehát valahogy Berlinben kell online-csekkolnom a visszaútra.


Azt hogyan? Keressek egy olyan netkávézót, ahol van nyomtató? Egyáltalán vannak még netkávézók Nyugaton, most, hogy ezek a 3G hálózatot használó internetes telefonok ennyire elterjedtek?


2011. jan. 29. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
az easyjetnel en meg sosem online check in-eztem. (nem is lattam hogy van) ha neten rendelsz jegyet akkor mindenkepp ki kell nyomtatni de az nem ugyan az mint az online check in. easyjetnel olyan van hogy elsobbsegi beszallas ha fizetsz erte jo sokat a jegyvasarlasnal.
2011. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most utánazéztem és tényleg van olnline check in, angol oldalon azt írják hogy 60 nappal az indulás előtt meg lehet csinálni. tehát otthonról ki tudod nyomtatni a visszautad check in-jét is. ha tudsz angolul itt a link.

[link]

2011. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 29. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!