Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úticélok téli időszakra,...

Úticélok téli időszakra, hasonló árkategóriában, mint lentebb?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk Lengyelországban, ahol már többször is jártam, átlagosan 40-60 ezer forintból megúsztuk, megúsztam eddig az utazás, szállás részét, 2-3 napra. Nagyon szeretem Zakopanét és Krakkót, illetve a környékét, de nem nagyon voltam máshol külföldön, és szeretnék végre mást is megnézni, hasonló árkategóriában. Sanszos, hogy tömegközlekedéssel fog csak összejönni, kivéve, ha tudunk autót kölcsönkérni, de akkor nyilván a benzinár megdobja a költségeket. A kérdésem arra irányulna, hogy hasonló büdzsével, 2 főre 1-2 éjszakára ti merre mennétek, vagy voltatok télen? Érdekelne nagyon Csehország, Ausztria, Szerbia, Szlovénia is, közelebbi helyekben gondolkozom, viszont síelni nem szeretnék, inkább kirándulgatós, városnézős, esetleg könnyű túrázós helyekre gondoltam. Mindketten egyetemre járunk, ezért ilyen szoros a büdzsé, belföldön sokat voltunk, az is hasonló árakban maximalizálódott, ezért is gondoltuk, hogy kicsit kimozdulnánk a "komfortzónából". Előre is köszi a válaszokat! :)

2022. aug. 23. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi tavaly decemberben Prágába repültünk, januárban pedig Berlinbe.
2022. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!