Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eljöttünk Görögországba a...

Eljöttünk Görögországba a Halkidiki félszigetre és konkrétan 4 napja csak esik az eső. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron ezt az utazást vártuk a családdal és a párommal, nem mentünk sehova nyaralni végig. Itt vagyunk lassan egy hete, amiből konkrétan 2 napig volt jó idő... most is épp dörög, villámlik, zuhog az eső. Rengeteg pénzbe került a szállás, majdnem 2 millió forint volt a 6 főre. Mit tudunk tenni ilyen helyzetben? Pefkochoriban vagyunk helyileg... nagyon szomorú vagyok, erre spóroltam egész évben. :(
2022. aug. 23. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Megnéztem térképen hol van és igazából simán eshet ott sokszor, mert nem mondanám teljesen mediterrán területnek, mivel közelebb van Thesszalonikihez, mint Krétához vagy Rodoszhoz, amik délen vannak...

Bulgáriában ugyanígy jártam idén, felhős idők voltak, mivel az sem mediterrán hely, csak itt van két országgal odébb. Vagy mondhatnám még Horvátországot is...


Aki folytonos napsütést akar, az menjen sokkal délebbre, mint ahova ti mentetek most. Ettől függetlenül remélem hamar kisüt ott a nap nektek.

2022. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Hú, mi tavaly jártunk így, ugyan más helyen, de végig szakadt az eső, ráadásul mi akkor 8 éve nem voltunk már nyaralni.

Sokat nem tudsz tenni.

Mi pl felvettük az esőkabátot és kirándultunk.

2022. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
mert cukorból vagytok vagy mi?
2022. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Menjeteknel a meteorákhoz.
2022. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Kirándulni attól még lehet, gyalog is, busszal is, menetrendszerinti hajóval is. A tengerben fürdeni lehet. Tavernában jókat enni lehet. Illetve biztosan ott is vannak helyi utazásszervezők, akiknél befizethettek egynapos utakat valami érdekes helyre a környéken.
2022. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, de ezt a vihart úgy képzeljétek el, hogy ömlik az eső, hatalmas villámok, éttermek lehúzták a rolót, az utcán olyan víz alakult ki, hogy bokáig ér.
2022. aug. 23. 12:24
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

6

Elképzelném úgy de most csekkoltam az időjárást ott,28 fok meg napsütés.

2022. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Rosszul láttad, 7. Esik.

2022. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

8

az előbb még sütött a nap, de most is csak szemerkélést ír, szóval távol ál attól amit a kérdező behaluzott.

2022. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
ja és azt írja hogy 6 perc múlva eláll szóval csak nem ez volt az évszázad vihara.
2022. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!