Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban szerintetek...

Horvátországban szerintetek jó a fagyi vagy kevésbé jo?

Figyelt kérdés

A tapasztalatom az, hogy brutál nagy adagot adnak, és "egyen" íze van, tehát nem nagy, nem elég karakteres a különbség a különböző ízek között.

Mit tapasztalatok?



2022. aug. 26. 19:13
 1/4 anonim válasza:
69%
A Ledo Šlag nevű tejszínes fagyija nagyon finom. Boltok fagyójában lehet venni ilyen kis papírpoharakban.
2022. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rabon ettem egy fagyit, mikor várost néztünk, az baromi finom volt, de tényleg, olyan kiemelkedően. Máshol nem ettem, nem vagyok egy nagy fagyis egyébként, úgyhogy nem szokásom.
2022. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz régebben jártam ott, de Dalmáciában sok fagyit ettem, és azok nem csak hatalmas adagok voltak, hanem ízletesek is. Nem gyári volt, hanem helyben, kézműves munkával készült. A hőség ellenére sem csorgott a könyökömön még az utolsó kis nyalatnál sem. A karom viszont elfáradt.
2022. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Splitben nagyon finom volt.
2022. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!