Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Kanári-Szigetek miért lett...

A Kanári-Szigetek miért lett ennyire felkapott az elmúlt időben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár évben azt vettem észre hogy eléggé felkapott lett a Kanári-Szigetek. Mitől lett ennyire felkapott?
2022. szept. 18. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért pont az elmúlt években???


Németeknél már 40 éve is felkapott volt...

2022. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért utaztam oda tavaly, mert ott nem volt annyira szigorú a beutazási feltétel. Jó idő van egész évben, Euró-övezet, biztonságos és annyira nincs messze, mint pl. Thaiföld.
2022. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nem jött be, semmi különös nincs ott.
2022. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom honnan veszed ezt. A Kanári-szigetek a 70-es években lett felkapott a 80-as 90-es évek eleje volt a csúcs azóta meg egyre kevésbé látogatott.
2022. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
A Kanaren kb. 40-50 eve mar felkapott a Nyugat Europa polgarai szamara, nem most kaptak fel. Az eghajlat es az ocean miatt szeretik (en is). Telen is kellemes hömerseklet van, lehet nyari ruhakban jarni. Közel van Europatol, 4-5 ora repülessel elerhetö. Florida, ahol szinten egesz evben jo az idö, mar 8-9 ora repülöut.
2022. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 90-es években is felkapott volt itthon is, egyébként Nyugat-Európában régebben is.


Az ok a kellemes éghajlat, télen 20 fok, fürödhető óceán, és nyáron sincs elviselhetetlen meleg. Emellett jó infrastruktúra, EU-n belül van és sok repülőjárat megy oda, jó közbiztonság.

2022. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Azért a két betű is beleszól: EU!
2023. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!