Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglaltál (az elmúlt 2-3...

Foglaltál (az elmúlt 2-3 hétben) augusztusra, szeptemberre nyaralást külföldre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2020. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Leveleztem egy amerikai hajótársasággal, amelyiknek az útján szeretnék részt venni jövőre, de ők maguk ajánlották, hogy várjak még a foglalással, mert

1. nem biztos, hogy Európából engedik majd a beutazást, hiába van addig 10 hónap,

2. még abban sem biztosak, hogy el tudnak majd indulni, mert még amerikaiak sem nagyon foglalnak hajóutat egyelőre.


Szóval nekem most a kivárás és reménykedés van... Azt ígérték, augusztus-szeptember környékén már jobban fogjuk látni, hogy mi a helyzet.

2020. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk áprilisra volt egy lefoglalt utunk Rómába, amit 2 hete átfoglaltunk szeptemberre.
2020. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, idén már csak beföldön utazom. Írországban élek, itt július végétől lehet újra belföldön utazni. Már eléggé körbejártam az országot, de még azért van pár hely, ahová nagyon szívesen ellátogatok. A szokásos évi 2 Magyarországra látogatásom is el fog maradni idén, jövő nyáron megyek csak, addig nem készülök.
2020. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Rokonlátogatást ugyan tervezek idén, de hogy mikor lesz ez lehetséges, különösen a célország hatóságainak, vezetésének totális beleszarása miatt teljesen bizonytalan.
2020. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#5, ha tudsz igazi csemegét, örülnék, ha megosztanád velem, én egyszer jártam ott egy körutazás keretében, és lenyűgözött.


Nem foglalok (de szeretnék) sehová addig, míg pontosabb körülményeket nem lehet látni. Csak példálózom, nálunk is igen elnyújtottnak látszik a lecsengés, ráadásul nem is egyenletesen.

2020. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem de még reménykedem,hogy lesz valami az eredetileg tervezett utamból

Moldovába és Fehéroroszországba mentem volna.

2020. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kriszpo ***** válasza:

Nem most, hanem még tavaly. Horvátország.

Gondolkodtunk rajta, hogy lemondjuk a kialakult vírushelyzet miatt, de még várunk. Írtam a "Koronavírus Infonak", hogy mi a prognózis augusztusra. Annyit írtak, hogy figyeljem az operatív törzset :))

Mindegy, mert ha nem lesz határzár és kiutazási tilalom augusztusban, akkor mindenképpen megyünk.

2020. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Életemben sem voltam befizetett nyaraláson (ffi 60 pedagógus)...sőt...egyáltalán nyaraláson is alig
2020. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!