Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely úton/utakon lehet Lengyel...

Mely úton/utakon lehet Lengyelországba a leggyorsabban eljutni Budapestről autóval?

Figyelt kérdés
A fent írott kérdésemet úgy értem,hogyha autóval történik az utazás Lengyelországba melyik az az útvonal amelyen a legkevesebb kilóméterrel eljutok Budapestről a szlovák-lengyel határra,nézegettem térképen de nem találtam viszonylag közeli variációt,ha valaki tud a segítségét,tanácsát megköszönném.

2022. szept. 18. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a határállomás neve?
2022. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Nem bántásként, de Google Maps vagy Waze?

Minden szükséges adatot meg tudsz adni.


Én Zakopane-t néztem a múltkor Budapestről, és Hatvan-Salgótarján-Rimaszombat-Poprád-Zakopane 345km


Esztergom-Zólyom-Besztercebánya-Trisztena-Zakopane vonalon keresztül 346 km (ez gyorsabb is volt, amikor néztem)

2022. szept. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a jó öreg google maps csodákra képes. :)))


Bp-ről vagy a 2-es úton Rétság-Ipolyság-Zólyom-Besztercebánya-Rózsahegy felé, vagy a 21-esen Salgótarján-rimaszombat-Poprád felé...


A pontos kiindulási hely függvényében láthatod a kilométereket és a kalkulált menetidőt is.

2022. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 veterán vas ***** válasza:
100%
Nem ártana pontosítani, mert a szlovák-lengyel határ nem 10-20 km. hosszúságú. ;)
2022. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jogos... :) Nemcsak a kiindulási hely nem mindegy, de az se, hogy a cseh határhoz közel, vagy az ukránhoz van az a "szlovák lengyel határ"... :)
2022. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 veterán vas ***** válasza:

Kíváncsiságból ránéztem, több mint 350km hosszú, a szlovák-lengyel határ.

;)

2022. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves veterán vas és az #5 válaszoló,igen tisztában vagyok vele,hogy nem egy 10 km-es táv a szlovák-lengyel határ de mivel azt írtam,hogy Budapestről a legközelebb kilóméterben,ezért nyilván lejön neked is,hogy nem épp az Ukrajnához közeli részre gondoltam..
2022. szept. 19. 19:14
 8/17 anonim ***** válasza:
7: és a google maps le van tiltva nálatok? :)))
2022. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ma 19:21 a kérdésem kifejtésében benne volt,hogy miért nem a google maps appon vagy programon (ahogy tetszik) néztem meg az útvonalat,és arra számítottam,hogy itt ugye bármit megkérdezhetek,és kaptam is a kérdésemre releváns választ ami alapján már meg is terveztem hétvégi kirándulásomat. De hát na,egyszerűbb a magyarnak minden ismerkedős kérdésen kívüli kérdéshez odaírni,hogy a "gugli a barátod44!4!"
2022. szept. 19. 20:55
 10/17 anonim ***** válasza:

9. Tehát helyetted más guglizza ki...


Szerinted bárki fejvből tudja h hány km.?


Lol

2022. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!