Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely úton/utakon lehet Lengyel...

Mely úton/utakon lehet Lengyelországba a leggyorsabban eljutni Budapestről autóval?

Figyelt kérdés
A fent írott kérdésemet úgy értem,hogyha autóval történik az utazás Lengyelországba melyik az az útvonal amelyen a legkevesebb kilóméterrel eljutok Budapestről a szlovák-lengyel határra,nézegettem térképen de nem találtam viszonylag közeli variációt,ha valaki tud a segítségét,tanácsát megköszönném.

2022. szept. 18. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézd, én most meg nem nyitom a Google Térképet, de fogadni merek, hogy Rózsahegy, Árva fölött van a Budapesthez legközelebbi szlovák-lengyel határátkelő.
2022. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 veterán vas ***** válasza:

Ha már meg lettem szólítva.....

A kérdésedben szerepló "legkevesebb kilométer" és az utolső válaszodban található "legközelebbi" nem jelenti feltétlenül ugyan azt a települést.

Ugyanis a legközelebbi eléréséhez is több út vezethet, és pl. nem tudjuk, hogy kizárod-e az autópálya használatát, az útdíjakat?

Vagy pl. mi van akkor, ha a megálmodott legközelebbihez vezető legrövidebb út, egy 20-30km-es hegyi szakaszon érhető el, ám Te vagy valamelyik utasod- nem szereti a szerpentineket?


Vagyis nem az érdekel, hogy hova készülsz, csupán arra utaltam. ha konkrét települést írtál volna, akkor már régen túl lennénk ezen a kérdésen. ;)

2022. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Google vagy bármelyik navigációs App / oldal beállításoknál a leggyorsabb útvonal kiválasztására mész és kész is Google annyiba jobb , hogy figyeli a forgalmat így, ha dugó lenne egyből be dob egy kerülő opciót amivel időt takaríthatsz meg .
2022. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

13: de hát olvastad, ő nem akar google maps-ezni.

Azt sezrette volna, hogy mások keressék ki neki..

Aki úr, az a GYK-n is úr... :-D

2022. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 értem, hát akkor ott az oldschool mód ahogy nagyapáink is nyomták a Trabantal , wartburgal meg a zsigulival .

Térkép , ha meg el tévedt akkor megkérdezi , ugyan azt amit itt ki írt ... 🤣

2022. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:

Budapestről vagy a 2-es úton Rétság-Ipolyság-Zólyom-Besztercebánya-Rózsahegy felé, vagy a 21-esen Salgótarján-Rimaszombat-Poprád felé


De mehetsz Miskolc-Kassa felé is.

2022. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
13:40 Szerintem mielőtt a kérdéseimet szeretnéd kielemezni,illetve végtelen okoskodásba kezdeni itt helyben, nem ártana kicsit gyakorolnod a helyesírást,nem azzal van a probléma ha az ember elír egy betűt,de azzal már annál inkább ha hibásan leír 1, illetőleg több mondatot és kritikusnak képzeli magát xD,köszöntem jó feszengést kívánok
2022. szept. 23. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!