Kezdőoldal » Utazás » Európa » A bécsi Shopping city Südbe...

A bécsi Shopping city Südbe be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2022. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Keresgéltem olyan oldalt, amelyiket érdemes lenne belinkelni, de nem találtam. Az SCS saját oldalával kezdem, de nem leltem:

[link]


Viszont számos újságcikket, facebook csoportot igen, amelyben szó esik arról, hogy kutyabarát hely.

De egzakt információig nem jutottam, hogy a teljes területre vonatkozik-e a kutyabarátság, vagy csak egyes részekre. Hogy esetleg van-e kutyamegőrző stb.

2022. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Házirend, 5. pont:


Hunde dürfen nur mit Beißkorb und Leine geführt werden und müssen zu jeder Zeit beaufsichtigt werden.

Auftretende Verunreinigungen sind vom Hundehalter selbst und unverzüglich zu beseitigen. Das Mitführen von

Hunden in Einkaufswägen ist aus hygienischen Gründen nicht gestattet.

2022. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lemaradt a lényeges infó fordítása: pórázon, szájkosárral, és nem lehet felügyelet nélkül hagyni.

Ha odacsinál, azt neked kell feltakarítani. BEvásárlókocsiba tilos betenni.

2022. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, jól eldugták. Az oldalon jártam, de nem jutottam el sehogy ehhez a tartalomhoz. Lényeg, hogy megvan most már lényegében hivatalosan is.


3. Kívülről jutottál ide? Menürendszerében most sem találom.

2022. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: sima gugli kereséssel. :)


Beírtam, hogy SCS Wien + Hunde

2022. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Igen, mert egy kutyabarát hely. Nyilván a kötelező szabályokat be kell tartani.
2022. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!