Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában milyen a közbizton...

Ausztriában milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Főként Innsbruckban és Bécsben, de igazából egész Ausztria érdekel.

2022. nov. 13. 17:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire beszélsz németül? Azért egy ápolói munkához elengedhetetlen a magabiztos nyelvtudás.


Kórházaknak lehetséges hogy van nővérszállójuk, de szociális ápolók esetében ez korántsem biztos...

2022. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

10: [link]


Azért ne feledd, hogy ez BRUTTÓ 3200...

Lejön belőle adó, járulékok, stb.

2022. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nagyon jól beszélem a nyelvet, már évek óta tanulom, sőt éjjel nappal azt tanulom, tanárhoz is járok meg minden, mivel tudatosan készülök rá, hogy kiakarok menni. 12-es, hiába bruttó, de akkor is a többszörösét kapnám mint itthon. Plusz meg van nekem a pincér is, azzal is jól lehet keresni.
2022. nov. 13. 18:02
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal rosszabb mint bárhol európában de mint mindenhol ott is vannak no-go zónák ha azokat kerülöd nem lehet baj.
2022. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

13: OK, az nyilvánvaló, hogy többszörösét kapnád, mint itthon.

De ha utánaolvasol, a lakásbérlet mégtöbbszörösebb lesz, rezsi, szolgáltatások is.... Tehát alaposan ki kell kalkulálnod a költségeket is, mielőtt nekivágsz.

2022. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Németországon belül is nagy különbségek vannak. Én München környékét ismerem. Itt alapvetően jó a közbiztonság, de persze, mint minden nagyvárosban, itt is oda kell figyelned egyedül fiatal lányként.
2022. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igazad van 16-os, én Miskolci vagyok, ez sem egy matyóhímzés, bár kint biztos neccesebb lehet, a sok bevándorló miatt.
2022. nov. 13. 19:15
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17: nem kell mindent elhinni, amit a magyar tvben látsz.

Miskolchoz képest München a béke szigete. És a bevándorlók 90%-ával az ég világon semmi baj nincs.

2022. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18-as, ezek szerint te tapasztalt vagy ilyen téren. Először Tirolba szeretnék menni, és kb április környékén szeretnék, Németbe menni. Esetleg Tirolról tudnál véleményt mondani? Mert itt azt mondták hogy elég biztonságos.
2022. nov. 13. 19:25
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

6 éve élek München környékén, így tapasztalt vagyok. Tirolban nem éltem, csak turistaként voltam párszor, illetve lakik ott ismerős. Kifejezetten nyugodt hely.

De úgy nagy átlagban szerintem Ausztriában illetve Németországban kevés helyen rosszabb a közbiztonság, mint Miskolcon.

2022. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!