Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Cseh-Slzovák határon meddig...

A Cseh-Slzovák határon meddig van ellenőrzés? Van még torlódás?

Figyelt kérdés

Pár hete jártak arra ismerősök és azt mondták, hogy három órás várakozára kell számítani.

Viszont nem találok friss infót, hogy meddig tartják fenn a csehek az ellenőrzést. Egyes források azt írják, hogy nov. 12.-ig, mások meg, hogy dec 15.-ig, és köztes időpontok is vannak. Illetve tényleg ilyen hosszú a sor?

Pénteken indulnánk, de ha ekkora a torlódás, akkor inkább mennénk Bécs fele, de az kerülő és nincs végig autópálya.



2022. nov. 14. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Waze, Google Maps, helyi Útinform.
2022. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nov.12 már elmúlt. :)

Én úgy olvastam hogy dec.13.-ig lesznek ellenőrzések, de aztán tovább tart majd mert meg lesz hosszabitva.

Vannak torlódások, de ez nagyon változó és 7 napja a fuvarozók sztrájkoltak ott a torlódások miatt. Lezárták a határt 24 órára.

Mondták ha megint nagy torlódásak lesznek, akkor újra sztrájkolni fognak.

2022. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabolics Pisti válasza:
Egészen friss infóm van a SK/CZ Kúty/Lanzhot határról. Most jöttem át rajta 1,5óra araszolás után. Kb 7km-es sor volt érkezésemkor.5soron ellenőrzik a kamionokat.
2022. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm. Akkor azt hiszem más útvonalat választok.
2022. nov. 16. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs 3 óra torlódás. Most jöttem, kB 15 perc plusz volt, autópályán. No para
2022. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Lehet azért mert hétvégén nem járnak a kamionok.
2022. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!