Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan ország az EU-ban,...

Van olyan ország az EU-ban, ami nincs tele problémás migránsokkal?

Figyelt kérdés

Magyarországon ok, hogy viszonylag kevés néger meg arab van, de van helyette roma, ami ugyanaz a szint.

Bulgária, Románia ne is említsük, meg amugyis csóró országok.

Van még élhető ország, ahol nem lesz kisebbségben az európai ember 30 éven belül?



2022. nov. 28. 14:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Miért szerinted külföldiként téged minek fognak nézni? Egyébként meg neten egy halom statisztika van pl. [link]

Amúgy meg ha ennyire rasszista vagy ajánlom kisebb falvakat, városokat, a bevándorlók általában nagyobb városokban élnek.

2022. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rasszista attól, mert egy létező problémáról tettem fel egy kérdést.

Nem utálom ezeket az embereket, csak nem tudok azonosulni a viselkedésükkel, ezért szeretem elkerülni őket.

2022. nov. 28. 14:39
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy egész csoportot azonosítasz egyetlen viselkedési jellemzővel az rasszizmus. De pontozz le nyugodtan.
2022. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem az egész csoportot. Csak mivel tény, hogy köztük nagyobb arányban követnek el erőszakos bűncselekményt, mint mondjuk egy echte német, ezért minél nagyobb az arányuk, annál több lesz 'olyan' viselkedésü a "csoportban".

Nem így van?

2022. nov. 28. 16:48
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Horvát, szlovén, szlovák, lengyel, cseh, esetleg Izland.
2022. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Ejúropába csakk magyar rországon vann ijen, mer a órpán vikktor mekvéd minket.

Éjjen az órpán vikktor! Halyrá fidesz!

2022. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező, ha tudsz mutatni nekem 2 számadatott, forrásmegjelöléssel, ami bizonyítja, hogy valóban több az erőszakos megmozdulás a bevándorlók körében, akkor igazad van, és elismerem, hogy tévedtem. Viszont tényt kiáltani anélkül, hogy bármiféle bizonyítékod van, szerintem még mindig rasszizmus. Meglehet, hogy csak én nem találtam erről magyar vagy angol nyelvű információt, de nem találtam. Szóval megkérnélek, hogy mutasd meg ezeket a tényeket.
2022. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Írd be a körözési listát pl Magyarországon. Nemrég volt itt diskurzus egy kérdés alatt, randomizálva 100-ból 70 fölött volt a romák aránya. Pedig a lakosság 15% kb az arányuk. Persze ettől nem mindegyikük olyan, de számold ki az arányokat!

Sokkal többre tartom azt, ha az ember maga utána jár, mint mindenféle kétes forrásmegjelöléseket alkalmaz. Attól, hogy egy újságíró írja (akinek kb mindig megvan kötve a keze) még nem lesz hiteles.


De idézhetek az angol nyelvű wikiből: "The per-capita offending rate for African-Americans was roughly eight times higher than that of whites, and their victim rate was similar."

Tehát a feketék között 8* gyakoribb az erőszakos bűncselekmények elkövetése.

Finneknél a nemi erőszak a migránsok által 20* gyakoribb.


[link]


[link]


USA-ban nem tiltott teljes mértékben beszélni erről, Európában viszont igen, ezért nyilván EU-s tanulmányt nagyon nehéz találni. Ami amúgy antidemokratikus, mert egy létező problémát nem lehet úgy megoldani, hogy nem beszélünk róla, meg cenzúrázunk.

De elég megnezni azokat az országokat, ahonnan jönnek. Mennél oda lakni, biztonságban éreznéd magad?

Vagy nézni a híreket. Amikor kirívóan brutális esetek vannak, pl minap az intenzív osztályon fekvő Párizsi nő, akit a migráns megerőszakolt, vagy a lövöldözések, nyílt utcán némi erőszak, stb stb. Ezek a kirívó esetek nagy részében migráns az elkövető.

2022. nov. 28. 19:45
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Rengetegen hagyják el Magyarországot. Mennél oda lakni, biztonságban éreznéd magad?
2022. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Attól függ melyik része, Borsod, Kőbánya vagy a 8.ker erősen cigányfertőzött részeibe nem. Szabolcsi vagyok, rengeteget tettek érte, hogy ne kedveljem őket (akinek nem inge).

"Rengetegen hagyják el Magyarországot"

Mondjuk ez ebben a formában nem igaz. Össze sem lehet hasonlítani Sziriaval vagy Szomaliaval, stb.

2022. nov. 29. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!