Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit csináljak? A többi lent.

Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elég nagy dilemmában vagyok, egyik barátnőmmel megbeszéltem, hogy jövőre kimegyünk Ausztriába a nyári szezonra dolgozni. Én úgy gondoltam, hogy együtt kimegyünk, és idővel mindenki megy a saját útjára(ez nem kihasználás, mivel ő is jól jár, amúgyis más terveink vannak, én majd tanulni akarok Németországban). Viszont a megindulás tényleg nagyon nehéz, és úgy voltam vele hogy milyen jó lesz legalább nem leszek egyedül. Viszont ez a nő bolond, csak egyet fúj, kb 5 percnél nem bírom tovább hallgatni a hülyeséget, nekem ez büntetés lenne, ha egy helyen kéne lennünk, és egésznap a hülyeséget kellene hallgatom, vagy én mennék el, vagy mivel én szinte perfektül beszélek németül, én tennék úgy alá, hogy elzavarnák. Szóval szerintetek így kimenjek vele, vagy menjek inkább egyedül? Az az igazság, hogy egyedül félek ki menni, ennyiben lenne jó hogy legalább eleinte lenne mellettem valaki, utána már nyilván másabb lenne.

2022. dec. 13. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Gondolhattál volna erre hamarabb is.
2022. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ti nem vagytok baratnok, csak haverok vagy meg annyi sem.

En egyedul mennek, foleg, hogy o nem jelentene semmilyen szinten tamaszt, csak koloncnak erezned a masodik naptol.

2022. dec. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Menj egyedül, jobb lesz úgy.
2022. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
79%
Indulj el egyedül az utadon. Én is úgy kezdtem el és már 14 éve németben vagyok. Az iskolát is elvégeztem itt kint amit akartam. Nincs neked szükséged támaszra főleg, hogy még a nyelvet is tudod.
2022. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
Qrva nagy baratnők lehettek,ha neked ez még csak most jött le hogy ő ilyen....azt meg hogy alátennél ha úgy van nem is kommentálnám.Ezért is mondják az osztrákok,hogy ha van magyar "barátod" nincs is szükséged ellenségekre
2022. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig még bőven tudsz keresni valaki mást ha tényleg annyira szeretnél valakivel menni. De szerintem Ausztriába simán mehetsz egyedül is.
2022. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és valószínű hogy inkább egyedül megyek majd. Illetve még annyi, hogy az kicsit erős kifejezés volt tőlem, hogy alátennék, de kb 7 hónapja ismerem és mostanában jöttem rá, hogy bolond, folyamatosan csak a férfiakról beszél, de kb 40 percen keresztül csak egyet fúj, se eleje se vége. Van hogy konkrétan ezzel hív fel, meg van hogy képes este 11-kor ezzel felhívni. Én utálom az ilyen embereket, akik csak mondják mondják, de a másikat nem hallgatják végig, az ilyen üljön le és beszélgessen a fallal, nekem ehhez nincs türelmem. És igen azért írtam, hogy alátennék, mert ha nekem ezt kellene hallgatom egésznap, hát én megbolondulnék.
2022. dec. 14. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod neki azt, hogy "felkészülésként az útra" ezentúl kizárólag csak német nyelven beszélgetsz vele??!

A magyart meg sem hallod!!

2022. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nála ez is probléma, ő egy kukkot sem beszél németül, és nem is hajlandó tanulni a nyelvet, szóval ezt nem is értem hogy gondolja. A másik, hogy én idén érettségiztem, neki még érettségije sincs, plusz én még egy gyorstalpaló pincér szakmát is megszereztem nemrégiben. És ő abba van, hogy mi ketten egész életünkben segedmunkások leszünk odakint, mikor én pontosan elmondtam neki, hogy mit akarok, ugye elmondtam neki azt is hogy kint akarok majd tanulni, és olyan mintha irígy lenne emiatt, dehát ő is fiatal előtte is ott a lehetőség, csak hát ő lusta.
2022. dec. 15. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a felállást szinte bármelyik munkahelyen megtalálod, hogy van két azonos életkorú ember, akiknek ugyanannyi idejük lett volna a tanulásra, de az egyikből csak portás lett a másikból meg vezérigazgató.


Vagyis felejtsd el még most a "barátnőt" !!

2022. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!