Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy bolgár 4csillagos tengerpa...

Egy bolgár 4csillagos tengerparti szálloda All inclusive ellátással tudja ugyanazt mint egy hazai vagy nyugati?

Figyelt kérdés
Bulgária is szóba került mint nyaralási úticél 11 éves gyerekkel, állítólag már sokat fejlődött, nyugati a színvonal. Nem voltam még ott, tényleg jó? Hova érdemes menni, melyik részére? Köszi a válaszokat.
2023. jan. 7. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Annyi pénzből máshol sokkal jobbat lehet nyaralni. 4 éve voltam Naposparton, a legtöbb része pusztulat.
2023. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha az a cél, hogy valami szocreál panelputri üdülőben üljetek egész nap a balkáni lábszagban, mirelit csibefasírtot zabálva, persze tök jó dolog a Napospartra menni. Mert látni való az épp nincs.
2023. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2?


Nézegettem Bookingon a jobb hoteleket, nem panelputrinak tűnnek. A csibefasírtot pedig nem értem, azt adják a 4 vagy 5 csillagos szállodában arrafelé?

2023. jan. 7. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3

Jah szépek a képek csak a baj photoshoppolva vannak. Ami ott 4 csillag nyugaton működési engedélyt sem kapna. És tényleg elég hányás a kaja, legócskább menza színvonal. De nem is lenne ezzel baj, ha nem lenne olyan posvány a tenger, meg az egész Napospart is. Ez tényleg csak arra jó, hogy ma agyar proli menőzhessen a munkahelyen meg a rokonoknak hogy all-inclusive csapatták Bulgáriában, de nem ismerek olyat aki egy alkalom után visszavágyott volna oda.

2023. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi, ez nem hangzik túl jól..
2023. jan. 7. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Azért Bulgária nemcsak a Napospartból áll. Látnivaló is csak annak nincs, aki ki sem nyitja a szemét. A tenger tényleg nem olyan jó mint az Adria, balkáni hangulatból sincs hiány, de azért lehet jót nyaralni Bulgáriában is. Nyugati színvonal jó eséllyel nem lesz, de árban is jelentős a különbség. Napospartot kerüld el, az nem jó.
2023. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Bulgária egy fantasztikus ország, csak éppen nem a naposparti része. Veliko Tarnovo meg Plovdiv szuper városok, csomó helyen lehet jókat túrázni. All inclusive dagonyára Törökország turistagettói alkalmasabbak szerintem.
2023. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudja. Sokkal olcsóbban, és megnyugtathat téged az a tudat, hogy a repülőjegyeddel együtt is olcsóbban jösz ki. Ráadásul nem ner-pxtkányokat gazdagitasz!
2023. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bolgária remek hely. Csak nem úgy, ahogyan a magyar paraszt utazik. Nem a napospart, és nem a főút túloldala. Ja és nem az all inclusive szemetek.

DDe ha te ezeken szocializálódtál, menj nyugodtan egy mészaros-féle ner szarságba.

Az való neked.

2023. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!