Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első nagy utazásunk lesz...

Első nagy utazásunk lesz Montenegróba idén nyáron. Aki már utazott ide, tudna segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olcsó utak és szép tengerpart, tulajdonképpen ezért találjuk vonzónak.

Kérdések:

-Éttermi és bolti árak milyenek?

-Melyik a legszebb tengerparti rész szerintetek?

-Érdemes autót bérelni?

-A fizetős partszakaszok kb. milyen árban vannak?

Fiatalok vagyunk, nyilván nem luxus szállodába fogunk menni, ezért jó lenne tudni, hogy milyen helyeket érdemes felkeresni.

Előre is köszi!:)



2018. jan. 31. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizetos partszakaszra felesleges menni, etteremben, utcai kajasnal, piacrol stb. ne egyetek (viz zart uvegbol legyen, kajat inkabb magatoknak oldjatok meg biztosnak itelt alapanyagokbol - mi anno 8-an vagy 9-en voltunk ott, nem voltunk egyutt egyfolytaban /tehat mindenki mashol a sajat "csapataval" is evett/, szinvonalasnak gondolt ettermekben ettunk tobb helyen is, es mindannyian olyan szuper etelmergezeseket kaptunk, hogy en speciel viccen kivul megneztem, hogy hol van a legkozelebbi korhaz, mert eletemben nem voltam meg olyan rosszul). De egyebkent nagyon olcso orszag, es meg egyelore nagyon szinvonaltalan. Mi Budva kornyeken voltunk es jartuk be (mar amikor nem a vece felett gornyedtunk).
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom a rossz tapasztalatot, de igazából nagyon vegyesek a vélemények. Amiket leírtál az Bulgáriára emlékeztet. Pihenés szempontjából jó volt, de a Fekete-tenger kicsit retek, látszik, hogy szegénység van, csapvízből nem ajánlották, hogy igyunk + kaja helyét meg kellett válogatni.

De visszatérve a kérdésre a költségvetésünk miatt:

Mégis kb. ezek a fizetős strandok + kaja milyen árban voltak?:)

2018. jan. 31. 18:58
 3/3 anonim válasza:
Én imádom Montenegrót, már nagyon sokszor voltam ott nyaralni és gyönyörű hely. Eddig a kedvenc nyaralóhelyem. A kaja attól függ hogy mennyibe kerül, hogy hol veszed. A nem nagyon színvonalas éttermekben is pont ugyanolyan kaját kapsz, mint a színvonalasban. A csapvíz is iható, nem kapsz tőle semmilyen fertőzést. Én speciel nagyon rá voltam kattanva a pizza szeletre, ami 1 euróba került, és nagyon finom volt. Fizetős partszakaszra nem nagyon éri meg elmenni, inkább csináljátok azt, hogy miután lemegy a nap és sötét van kint, akkor menjetek ki és a napernyőt szúrjátok le egy olyan helyre, ami nektek szimpatikus. Megnyugtatlak szinte biztos, hogy senki nem fogja ellopni a napernyőt. És akkor a napernyővel lefoglaljátok a helyeteket, és olyan, mintha a fizetős partszakaszon lennétek. Herveg Novi, Petrovac, Bar, Sutomore gyönyörű helyek. A Kotori öbölben is sok látnivaló van. Én legjobban Budvát szeretem. Mindig a Budva melletti kis "faluban" szállunk meg, aminek Rafailovici a neve, és az is gyönyörű hely. Nagyon közel van Budvához, szóval mi minden nap átutaztunk Budvára és ott töltöttük a napot. Vannak hajós kirándulások is, amik szerintem elég olcsók, kb 20-25 euró egy főre, és több városban is megálltok. Mindenképp érdemes megnézni a Kraljicina Plazat (Királynő plázsáját) mert az gyönyörű hely, csak tengerpart van, és csak hajóval megközelíthető. Budva körnéykén van még a Jazz Plaza, az is nagyon szép, de a másik jobb. Ha can lehetőségetek, akkor mindenképp látogassatok el a Budvával szemben lévő Hawaii szigetre, nagyon szép hely és olcsó oda áthajózni. Szóval én csak jót tudok mondani, imádok Montenegróba menni nyaralni, ha valamilyen kérdésed van nyugodtan írj privátban, szívesen segítek!:)
2018. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!