Kezdőoldal » Utazás » Európa » London hogy néz ki mi az ami...

London hogy néz ki mi az ami a legjobban jellemző rá? Írj róla légyszi véleményt

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Nagyrésze kertváros
Nincs benne semmi látni való olyan semmilyen
Régies stílusú tele látnivalókkal
Felhőkarcolós
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
London felhőkarcolós negyede felhőkarcolósan néz ki, a kertvárosi negyede kertvárosként néz ki, ahol pedig nincs semmi látnivaló (bár a kertvárosban sincs sok) ott pedig nincs semmi látnivaló.
2023. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

Teljesen valtozo, en egy kertvarosos reszben laktam anno, ott sok a zold, 5 perc setara volt tolem erdo toval, jokat lehetett setalgatni a kornyeken, de ha bementem a varosba, a belvaros resze kb olyan, mint egy sokkal zsufoltabb, fejlettebb es szebb Budapest, tehat sok regi epulet, sok uj epulet vegyesen. A kulsobb, nem kertvarosos reszek kicsit gettosak, szakadt, pici hazak, boltokkal az also szinten.

Osszessegeben en szerettem nagyon, szerintem turistaskodni is tokeletes hely, de en barmikor visszamennek elni is oda, mert hangulatos is es soha nem unatkoztam, mindig talaltam valami programot, amire el tudtam menni, a briteket is birtam, legalabbis akiket megismertem, jo fejek voltak. A tomegkozlekedes talan picit draga volt, de cserebe sokkal jobb, mint itthon, barhova eljutottam tok kenyelmesen, gyorsan.

2023. jan. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2007-ben voltam ott 4 napot, igyekeztem minden látnivalót, híres múzeumot bejárni, nekem bejött 🙂 A régi London pirostéglás házai, hangulata nagyon tetszett. Már akkor feltűnt hogy mennyi indiai meg paki nyomul a belvárosban, gondolom azóta ez még durvább lett :D
2023. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Olyan semmilyen.
2023. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Mi az ami a legjobban jellemzi?


A tömeg!

2023. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

London egy közel 10 milliós (agglomerációval együtt 15 milliós) lakosságú metropolisz. 11 metró vonallal, 66 Michelin csillagos étteremmel, a bevásárló utcákon luxus márkák egymást érő boltjaival.

A történelmi belvárosban rengeteg nevezetes, régi épülettel, a modernebb részein a világ legnagyobb cégeinek irodaházaival, a múzeumokban a világ legkülönfélébb tájairól összegyűjtött műkincsekkel, a színházakban olykor akár világsztárokat is felvonultató darabokkal, sok filmekben és hírekben rendszeresen látott ikonikus helyszínnel, a drágább szállodák parkolóiban a világ legdrágább autóival, stb.

A lepukkant részeken gettósabb, a kertvárosiasabb részeken kertvárosias, a felhőkarcolós részeken felhőkarcolós.


Mindent lehetetlen megnézni Londonban, mert annyi minden van. A főbb látványosságokat ki lehet pipálni, de aki kellően érdeklődő, az mindig talál valami új érdekességet Londonban. Szerintem megunhatatlan.

2023. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Sok látnivaló van.
2023. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!