Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Smartwings olyan kb mint...

A Smartwings olyan kb mint egy WizzAir gép?

Figyelt kérdés

Vagy melyik jobb és minben?

Illetve ha WizzAir-nel nem csinálok helyfoglalast és az utolsó pillanatban tehát kb 24 órával előtte vagy 20 órával előtte csekkolok be akkor egymás mellé oszt a rendszer. Ezt tapasztaltam.

Nem tudjatok Smartwings-nel is így van?


2023. jan. 10. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem pár járatot, de egyáltalán nem olcsóbb, sőt, a Wizz még ígyis olcsóbb ,hogy a Ryanhez képest jelentősen elhúzott. Viszont nem utaztam még a Smartwingssel, így kényelemben nem tudok állást foglalni.


Ami a helykiosztást illeti: mivel nem kérsz helyfoglalást, a szerződést automatikus helykiosztásra kötöd. Ilyen szabály, hogy X időpontban egymás mellé oszt, ilyen nincs (pl. engem és a barátomat richtig szét szokott ültetni). Ha van, akkor az azért mert az üléskiosztás a repülőgép számára így előnyösebb és nem azért mert az együtt foglalóknak akarna kedvezni a Wizz.

2023. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak az utazási irodaba is mondta a nő hogy az a tapasztalat a WizzAir-nel, hogy ha utolsó pillanatban tehát így indulás előtt 12-20 órával csekkolsz be akkor valamiért egymás mellé oszt. És nekünk tényleg úgy volt.
2023. jan. 11. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!