Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa melyik országába/városá...

Európa melyik országába/városába utaznál egy rövid kirándulásra?

Figyelt kérdés

Melyik 3 hely az ami a leginkább a választásod lenne, olyan 3-5 napos kikapcsolódásra?

+Miért épp ezek



2023. jan. 14. 20:10
 1/5 anonim válasza:
100%

Szeged, Békéscsaba, Kecskemét.

Indoklás: jobban megismerni a magyar városokat, bejárni, ellenben külföldre nem vágyom...

2023. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban attól függ ki mire vágyik. De ha ajánlhatok: Prága, Salzburg, Párízs.

Nekem Róma van a bakancslistán.

2023. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tromsø, Isztambul, Murmanszk.
2023. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stockholm, Tallinn, Gdanszk - mert még nem jártam egyikben sem
2023. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lisszabon és környéke a listámon lenne, mert még nem jártam Portugáliában, de képek alapján nagyon tetszik a hangulata. Madridba is elmennék, mert eddig csak más spanyol városokban voltam és a fővárost mindenképp látni szeretném. Jelenleg Krakkó is a listámon van, mert Lengyelország is kimaradt eddig és kíváncsi vagyok rá. Ezen kívül is sok helyre elmennék még, pl Amszterdamba, de igazából én egyszer mindenhova szívesen elmegyek. Voltam már kevésbé izgalmas városokban is kisebb utakra és azt is nagyon szerettem. Egy új helyet felfedezni nekem mindig klassz élmény, ha nem is lesz a kedvencem mindegyik város, de nem bántam még meg soha egy utazást sem.
2023. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!