Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik opció a jobb? Feladott...

Cilike2 kérdése:

Melyik opció a jobb? Feladott 10kg bőrönd vagy ha kézipoggyászként felviszem a gépre?

Figyelt kérdés
Párizsba utaznánk, aki tud segíteni, hogy melyik a jobb ha feladom vagy felviszem a gépre?

2022. jan. 4. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak ruha van benne akkor vidd fel a gépre hátizsákba

Én is sokszor csináltam így tudtam súlyt "nyerni"

2022. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most feladni olcsóbb volt, plusz a mérete is nagyobb lehet a bőröndnek, illetve hozhatsz haza folyadékot is.
2022. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Azt is jó lenne tudni, hogy ki a légitársaság, mert a normálisabbak sokszor ingyen felveszik a kézit is.

Én amit lehet feladok, hogy ne legyen útban az utazás alatt plusz akkor nem kell a folyadékokkal (meg akár mi mással) szerencsétlenkedni a biztonsági ellenőrzésnél.

2022. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Régen repültem, de nem hiszem, hogy manapság egy 10 kilós böröndöt kézipoggyászként kezlnének bárhol is.....
2022. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy 10 kg-s bőrönd rég nem kézipoggyász.
2022. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeefEater ***** válasza:
4, 5: légitársaság függő. Láttam olyat, ahol 10 kg a limit és mérik is, olyat is, ahol jóval kvbesebb, de olyan szabályt is olvastam, ahol csak annyi volt meghatározva, hogy maximum olyan nehéz lehet, amit az utas még egyedül be tud tenni a csomagtartóba.
2022. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!