Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni tömegközlekedés?

Londoni tömegközlekedés?

Figyelt kérdés

Londonban a tömegközlekedés mennyire "könnyen értelmezhető"? Gondolok itt arra, hogy pl. a különböző állomások elérhetősége, megtalálhatósága, gócpontoknál átszállás stb.

Illetve minden állomáson értékesítenek jegyeket vagy előre kell megvenni?


2023. jan. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran sokat kell sétálni és szinte labirintusszerű. Viszont olyan szempontból meg egyszerű, hogy minden ki van táblázva, csak követni kell a táblákat.
2023. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha a bankkartyadat hasznalod utazashoz, a metro kapuknal azt huzod le, illetve a buszon a jegykezelo doboznal.
2023. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bankkártyával vonaton is lehet fizetni? Vagy csak metró és busz?
2023. jan. 18. 18:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve célszerű lehet előre jegyet váltani pl. vonatra (Luton-London) vagy bőven ráér a helyszínen?
2023. jan. 18. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vonaton nem, de en nem nagyon vonatoztam, csak az altalad emlitett vonalat oda-vissza, ott helyben vettem ra jegyet.

A bankkartyad paypass-os legyen, bar lehet mar nincs is olyan, ami nem az 🙂

2023. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Luton reptérről mi busszal mentünk be Londonba. Van pár busztársaság (pl. National express, easybus), ezekre érdemes előre megvenni a jegyet, de ha nem pont arra az időpontra érsz oda, amire a jegyed szól, akkor is általában felengednek a buszra.
2023. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!