Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok februárban...

Tapasztalatok februárban Lanzarote-i időjárással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már voltam többször is, hosszabb időre is, de februárban még soha, így nem tudom, milyen időre lehet számítani, lehet-e úszni, vagy ahhoz hideg? Olyanok válaszát várom, akik voltak már ebben az időszakban.

2023. jan. 20. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan strandidő. Nap közben max 20-22 fok van, ha kifogsz egy kevésbé szeles napot ami mondjuk februárban nem lesz gyakori, akkor bele lehet menni a vízbe de az is csak 17-19 fok körüli. Tehát nagy strandolást azért nem érdemes tervezni, párszor talán egy rövid csobbanás összejön, vagy viszel neoprén ruhát akkor pár percnél többet is benne tudsz lenni.
2023. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, sejtettem, hogy nem lesz valami strandidő, de azért bizakodtam... A szél alapvetően nem zavar, csak ha már ott van az ember, szeretne néha csobbanni
2023. jan. 20. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

2

Hát oké csak ez nem kimondottan a strandolós időszak ott, változékony az időjárás, meg a szél is hideg északi jellemzően. Ettől persze bele lehet menni, haverom simán csobban az Földközi-tengeren is januárban amikor 13-14 fokos meg a levegő sem több, én azért szeretem ha kint van 23-25 fok meg a víz legalább 22 fokos. De ez személyes preferencia mindenkinél.

2023. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, bár úgyis a sivatagban tervezek majd időzni, ahhoz meg jó lesz az idő.
2023. jan. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!