Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába történő utazáshoz...

Panelkukac2410 kérdése:

Angliába történő utazáshoz milyen iratok kellenek?

Figyelt kérdés
Nyáron, diákként szeretnék dolgozni kint 1 hónapot. Nyelvtudás van. Milyen irattal, vagy hogyan juthatok ki? A BREXIT óta eléggé meg van kutyulva a kiutazás és a vízumrendszer viszont én nem maradnék túl sokáig, ugyebár. A válaszokat előre is köszönöm!:)

#Anglia #munka #munkalehetőség #külföldimunkalehetőség
2023. jan. 21. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Először is: Valszeg sehogy.

Másodjára: Van már munkahely? Ha van, akkor TALÁN ők tudnak segíteni, de amióta van brexit, kint a lehetetlennel egyenlő munkát vállalni, ha nem vagy állampolgár. Sajnálom, hogy ilyen hírrel kell szolgálnom, de nem hiszem, hogy ez lehetséges.

2023. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem csak ha állampolgár.. hanem ha kijött volna Brexit előtt ..

Nem is értem miért nem akkor gondolkoztak ezen. Kivéve persze azokat akik akkor még fiatalok voltak hozzá.

2023. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"Van már munkahely? Ha van, akkor TALÁN ők tudnak segíteni"


Nem éri meg nekik baszakodni a rengeteg papírmunkával főleg hogy egy diákmunkásról van szó. Egy senior AI engineer vagy agysebészért vállalják a plusz munkát de azért hogy valaki kimenjen bohóckodni pár hetet szinte kizárt hogy ilyen cég létezzen.

2023. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeefEater ***** válasza:
53%

Szerintem amit keresel az a Seasonal Worker vízum: [link]

Pont ilyen nyári munkára van kitalálva.

2023. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából nem számítottam sokkal jobb lehetőségekre, dehát ez van!:D Sokat olvastam, hallottam a BREXIT-ről, az ötletet értem de a kivitelezés elég értelmetlenre sikeredett.
2023. febr. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!