Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban mennyire rossz a...

Párizsban mennyire rossz a közbiztonság sötétedés után? Mennyire kell veszéllyel kalkulálnom?

Figyelt kérdés
Júniusban utazom oda, elsősorban egy koncert miatt, egy hétvégét leszek. A szállásom a Bastille városrészben (XI.kerület) lesz. Pénteken érkezem, vasárnap jövök. A koncert péntek este lesz, szombat este pedig le akarok majd menni valami szórakozóhelyre. Szerintem mind pénteken, mind szombaton éjfél körül érnék vissza a szállásra. Mennyi esély van rá, hogy valami zűr történik?

2023. febr. 5. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát egem az egyik barátom ott hagyott az egyik szórakozóhelyen, és hajnalban egyedül, részegen kellett visszatalálnom hozzá. Annyi történt, hogy két idióta odajött hozzám hogy van e tüzem, aztán mikor mondtam, hogy nem doházom azt mondták basszam meg és ennyi. Ez volt a legdurvább, ami történt velem.
2023. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 franciasrac ***** válasza:
95%

Szia, én a XII. kerületben nőttem fel a gyerekkoromban (pont mellette), sohasem történt semmi velem, azt mondanám elég biztonságos de nem annyira mint nyugaton (VII./XVI./La Défense meg ilyesmik) meg a városközpontban, amúgy mindenképp kerüld el a 93-as megyével határos kerületeket (XVIII./XIX./XX., meg maga a 93-as megyét) és akkor nem lesz több szükség magadra figyelni mint a többi nagyvárosban.

Csak ajánlom menj a nyugati részben szórakozni, csak nagy valószínűséggel még drágább lesz, és inkább Uberrel menj haza hajnal 1 és 5 között, ellenben a földalattival járj

2023. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Nem, szerintem éjfél körül igyekszem a szállasra visszaérni. Pénteken a koncertre a La Défense Arenába megyek, szombat este pedig valami rockzenés szórakozóhelyre gondoltam.
2023. febr. 7. 16:55
 4/5 A kérdező kommentje:
szállasra=szállásra
2023. febr. 7. 16:56
 5/5 NTBS ***** válasza:
72%
Kb. Mint bármelyik világvárosban.
2023. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!