Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sokat láttam már itt GyK-n,...

Sokat láttam már itt GyK-n, hogy a Booking.com-ot használják és ajánlják az emberek a foglaláshoz, így gondolom csak megbízható oldal, viszont én még sosem foglaltam online hotelszobát, főleg nem külföldön. Honnan tudom, hogy melyik valós hirdetés ?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert (nyilván) felhoz egy városhoz sok szállás ajánlatot, viszont vannak "túl olcsó" ajánlatok is, amik még itthon is túlságosan is olcsók lennének.

Ezeknek lehet hinni ?

Nincsen túl sok pénzem, de a lányomnak a régi vágyát, születésnapi ajándékként szánnám egy Olaszországi utazást/nyaralást.

Olyan 3-4-5 napra.

Szóval a legdrágább, full extrás hotelek sajnos nem jöhetnek szóba, de azért valami normális szállást szeretnék kinézni.

Lehetőség szerint nem olyat, ahol 6an vagyunk egy szobára.

Egyáltalán nem szoktam online rendelni, így a foglalás is idegen tőlem, de annyit megér, hogy boldoggá tegyem a lányomat!

Viszont nem szeretnék rosszul dönteni, hogy "túl olcsó" helyet nézek és akár át is vernének vele.

Aki gyakorlott a foglalásban, az el tudna látni némi tanáccsal ?

Ami biztos, hogy Szicíliában gondolkozunk, Palermo, Catania ami nagyon tetszik neki, de a lényeg Szicílián van!

Az időpontot tekintve nem vagyunk túlságosan türelmetlenek, nem baj, ha szülinap előtt, vagy utánra lesz csak jegy, az a lényeg, hogy ott legyünk, de azért záros határidőn belül.

De itt a foglaláson van a hangsúly, hogy hogyan kell, mikre kell figyelni, mivel kell vigyázni.


Köszönöm!



2023. febr. 19. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bookingon mind valós.
2023. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni a szállásra érkezett véleményeket, és az alapján kell dönteni. Le van írva részletesen. Mennyibe kerül, hány szoba van, milyen messze vannak a nevezetességek, van e saját fürdőszoba, le lehet-e ingyen mondani.
2023. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Új szállásadók jelennek meg az oldalon, ez természetes. De ezért még nincs sok vélemény róla.

Viszont a booking nem enged be bárkit. Az adatokat ellenőrzik, azoknak valósaknak kell lennie.

A rendszer folyamatisan jelzi a visszajelzéseket. Részben az értékeléseket, részben az esetleges panaszokat. Elég gyorsan kivágják a kalandorokat.

Nem feltetlenül kell követni engem. Én ezeket szoktam tenni.

9-es alatti értékelésűt meg sem nézem.

Legyen ingyen lemondható, ne kelljen előre fuzetni, ne legyen feltétel a bsnkkártya, legyen ingyenes parkoló (leginkább belső), saját fürdőszoba.

2023. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Hosszú évek óta KIZÁRÓLAG a Bookingnál foglalok szobát külföldön.

Korrekt és megbízható cég, leellenőrzött szállásadókkal.

Nincs trükközés, csak mindent el kell olvasni mielőtt foglalsz.

Amennyiben olyan szállást foglalsz ami bizonyos ideig ingyenesen lemondható, azt is korrekt módon jelzik a számítógépeden visszaszámolva a napokat.

A jobb felső sarokban látod az értékeléseket.

Én a 8-as felettieket szoktam nézni, mivel ezek is tökéletesen megfelelő szállások és esetleg csak azért csúsztak le a 9-esről mert pl. olyan negatív értékeléseket kaptak, hogy pl. "nem volt eléggé változatos a reggeli".

Szóval nyugodtan foglalj náluk.

2023. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb 10-szer foglaltam, ez nem sok, de mindig minden rendben volt. Nem kell különösebben semmire figyelni, olvasd el, hogy mit írnak a leírásban, nézd meg a képeket.
2023. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!