Kezdőoldal » Utazás » Európa » Igaz, hogy Balatonon drágább...

Igaz, hogy Balatonon drágább nyaralni, mint Horvátországban?

Figyelt kérdés

Főleg apartmanokra gondolok, nem szállodákra.

Utazás, ételek, szállás tekintetében hol olcsóbb nyaralni?



2023. febr. 25. 17:28
1 2 3 4 5
 41/44 NTBS ***** válasza:
100%
Attól függ hogy hovamész és milyen színvonalon.
2023. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy megbízhatóan nagy felháborodást keltő kérdés. Szerintem mindkettőnek megvan a helye. A balatoni turizmus eleve átalakulóban van, egyre kevesebben döntenek úgy, hogy 10 napig egy nem túl izgalmas tó partján lógatják a lábukat, viszont 3-4 napig szívesen napoznak meg esznek az egyre magasabb színvonalú vendéglátó helyeken. Viszont. A szállások felháborítóan drágák, én csak azért szoktam minden évben menni, mert egy nagyobb baráti társasággal utazunk egy konkrét nyaralóba.


Horvátország egyébként egyre rosszabb ár/érték arányú, a 2015-ös terrorhullám meg a Trónok harca miatt odaszokott egy rakás pénzes nyugati, Spanyolország vagy Görögország dugig van olcsóbb és jobb tengerparti részekkel. Az már nyilván csak az én személyes preferenciám, hogy inkább homokos tengerpartokat választok.


Költőpénzzel, szállással, utazással mindkét helyen elég könnyen el lehet lőni 300k körül egy hét alatt, ennyit egyik sem ér, két hétig voltam belőle Üzbegisztánban és azt merem garantálni, hogy nagyobb élmény.

2023. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szállás tavaly hasonló árban volt. Elöször a Balatonra akartunk menni. Persze utazás miatt drágább a horvát tengerpart, de lényegesen szebb. Étel ital is drágább, de a Balatonon is elég hajmeresztő tud lenni. Szóval mi családostól Horvátországba mentünk. A szállás szép, igényes volt, kb 5 perc volt a strand. Balatonra max pár napot mennék.
2023. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
50%
Egy tengert és egy tavat hasonlitasz össze,az egyik "élö" viz a màsik meg egy àllóvíz!
2023. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!