Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely európai városba utaznátok...

Mely európai városba utaznátok nyaralás céljából?

Figyelt kérdés
Hova utaznátok nyaralni?

2023. ápr. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Városba sehova. Szívesen keresem fel bármelyiket és ismerkedem vele, de nyaralni olyan helyre mennék, ahol semmit nem kell csinálni, mégis jól érzem magam. Tengerpart sem kizárt, de nem tudok úszni, így korlátozott az élvezet. A magyar középhegységek, a Magas Tátra, Alpok valamelyik kisebb szállodája, de inkább panziója lenne az elsődleges.
2023. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nézegess színes fotókat európai városokról, és próbálj dönteni a saját szájízed szerint.
2023. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Helsinki, Tallinn

Csak hogy adjak ötleteket.

Esetleg Stockholm még

2023. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Lisszabon, Róma, valami del-franciaorszagi udulohely.
2023. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Az elmúlt 6+ évben kerülöm a városnézős nyaralásokat, de korábban élveztem őket. Ahol jól éreztem magam: Granada, Sevilla, Porto, Lisszabon, Nápoly, Genova, Torino, Dubrovnik, Prága, Brno, Wroclaw, Gdansk, Krakkó, Oslo, Hamburg, Belgrád, Szarajevó.
2023. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Szerintem is képeket kell nézni neten, és ami megtetszik, oda elutazni. Én 40 éves elmúltam, amikor eldöntöttem, hogy szeretnék eljutni tengerpartra, mert még sosem voltam. Elkezdtem nézelődni, és egy olyan utazást találtam, ami buszos utazás, éjjel indul, nap közben ott vagy, este indul vissza, arra teljesen jó volt, hogy lássam a tengert. Annyira nagy élmény volt, hogy azóta már vagy 10-szer voltunk ott, mert szerelem lett első látásra. 💖
2023. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Portugáliában valamelyik kis hangulatos városba.
2023. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk olyan europa mint a svajciaknak.Q@va olcso.
2023. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!