Kezdőoldal » Utazás » Európa » Makarskara mennyi koltopenzt...

Makarskara mennyi koltopenzt erdemes vinni?

Figyelt kérdés
aug.ban megyunk nyaralni Makarskara de all inclusivet foglaltunk, tehat ugy nem kell kolteni. De ha megyunk masfele barmerre, ti mennyi penzt tanacsoltok mennyit vigyunk koltopenznek? nem tudom milyenek az arak ott...
2023. máj. 8. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi találmány.

Bankkártyának hívják.

2023. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mennyi időre? És mit terveztek csinálni? Ha csak kirándulni az ingyen van - ajánlom Tucepi fölött magasodó Biokovot, eszméletlen látvány mikör lefelé a szerpentinen jössz. Makarska strandjain kiváló ugrósziklák vannak, ha ilyesmi érdekel (igaz, egy nudistastrandon kell átgyalogolni, de ha nem zavar az is ingyen van ;) )


Ha all inclusivet foglaltok, gondolom a strandprogramok érdekelnek: banánozás 15-20 EUR, fánk amit motorcsónakkal húznak szintén 15-20 EUR, kajak-kenu olyan 8 EUR/óra, sárkányhajó olyan 40-50 EUR körül, de az ugye sok ember között oszlik el.

2023. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hajokirandulas milyen arban mozog? en kb 100 eurora gondoltam, annyit vinnek koltopenznek szerintem az idealis es meg maradna is belole ugy gondolom..
2023. máj. 8. 10:34
 4/6 A kérdező kommentje:
8 napra/7 ejszakara megyunk. Szervezett autobusszal.
2023. máj. 8. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Busz plusz all inclusive utakra szerintem zsebkendőt érdemes csak vinni, arra az esetre, ha rájönnél, hogy ennyi pénzből konkrétan bárhol jobban tudnád érezni magad.


Amúgy meg bankkártya, létezik több, mint 60 éve, el nem tudom képzelni, hogy egy olyan fejlett helyre, munt Horvátország, mi a rossebért vinne bárki készpénzt.

2023. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mondjuk azert mert olyan kartyam van ami csak belfoldon hasznalhato. :D eleg egyszeru.
2023. máj. 10. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!