Kezdőoldal » Utazás » Európa » München az valóba olyan...

München az valóba olyan veszélyes és sok helyen lepukkant, mint a Derrick sorozatba. A tévében nagy ott a bűnözés, éjjel szabad sétálni turistaként vagy jobb, ha nem, mert gyilkosság vagy emberrablás áldozata is lehetsz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jól látod kedves kérdező, München pont olyan ahogy a tévében láttad egy 45 évvel ezelőtti sorozatban.
2023. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem mert sok rész van ahol ilyen nyócker szinten lepusztult lakóházak vannak nincs vakolat meg omlik a tégla ki belőllük és abba él pl a hajléktalan aki gyilkosságot kisérelt meg és ha azért az se véletlen hogy ott forgatták a sorozatot mert ugye ott tudnak ilyet ahol amúgy is sok bűneset van mert ha nem lennének nem lenne forgatókönyvet mi alapján megírni
2023. máj. 30. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
OMG... :-(
2023. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod. Mindezt amit leírtál. tehát összefoglalom: egy 45 évvel ezelőtt lészült FILMBEN. Amit a tévében láttál. Tehát az úgy van. Én támogatom, hogy előbb-utóbb neked is legyen választójogod!
2023. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Gyilkosság és emberrablás áldozata is lehetsz. Pont úgy, mint a világ bármely másik országában.
2023. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, megprobalom egyszeruen elmagyarazni.

Na egyreszt, semmi nem garantalja hogy amit a TV-ben latsz, az a valosagban is olyan, ahogy ott abrazoljak. Valamint arra sincs garancia, hogy az adott reszt/filmet tenyleg ott forgattak. Regen Budapesten szamtalan filmet forgattak amiben “Budapest Moszkvat jatszotta”. Ily modon az altalad latott München is lehetett egy masik telepules, akar masik orszagban is.

Mindazonaltal a vilag minden nagyvarosaban , meg a legtehetosebbekben is vannak szegenynegyedek, hajlektalanok, rosszabb kornyekek. Ez alol München sem kivetel. Sokan nem hiszik el de meg Dubaiban is van szegenynegyed, ahol kb csak indiaiak laknak.

Az hogy lattal egy-egy rosszabb utcat a teveben, amirol azt mondtak hogy Münchenben van, az meg nem azt jelenti hogy az egesz varos egy lepratelep. Nem is ertem mar a felvetest sem. Egy ekkora varos egyszeruen tul nagy lenne ahhoz hogy az egesz sz*r legyen. Budapesten sem csak a Hős utca van mindenhol nem?

Amugy a vilag barmely pontjan lehetsz kisebb nagyobb buncselekmeny aldozata, ha rosszkor vagy rossz helyen, nem csak No-Go Zonakban. A legjobb baratomat a Rozsadombtol egy utcara raboltak ki kessel, ezzel szemben mi iden Marciusban voltunk Fokvarosban (ami a vilag 10. legveszelyesebb varosa), es semmi atrocitas nem ert minket - csak hogy ket vegletet mondjak peldakent.

2023. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

A Kisvárosban Járai örnagy a Total Commandertől (akkor még Norton Commander) kérdezte meg ki a gyilkos. És az megmondta.

Na, ennyire lehet komolyan venni a Derricket is.

Nem mellesleg a nyomozási módszerük is nevetséges.

2023. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Tegnap jártam Los Angelesben. Képzeld, ahol valaha gazdagok éltek, most csak a szél fú. Sehol senki. Az emberek egy része legyilkolászta a másikat. Emezek a siralomházban, amazok temetőben.

Egyesek azt mondják kísértetjárta hely. Egy balonkabát járja az utakat, de mindig visszafordul és kérdez valamit.

2023. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 scamdemic ***** válasza:
79%
Az aposztrófokat lehagytad: valóba', sorozatba'.
2023. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
Én 10 évvel ezelőtt jártam Münchenben de már akkor lehangoló volt és neccesnek éreztük, mert mi tűntünk a legnémetebbnek abban a kavalkádban, szóval személy szerint nekem nem tetszett és nem vágyom oda, főleg nem egyedül. Aki eleve ott él, lehet hogy mást mond, de nekem nem jött be.
2023. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!