Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van esetleg hasznos tippettek...

Van esetleg hasznos tippettek mit érdemes feltétlenül be pakolni Horvátországi nyaralásra két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Most megyünk először nyaralni gyerekekkel (1 és 3 éves) Eddig hotelben voltunk más országban all inclusive, de most apartmant vettünk ki. Az alap személyes dolgok meg vannak pancsihoz meg város nézéshez, kényelmes cipő, napvédő krém, babakocsi, fejfedő, törölköző, néhány felfújható vízi játék, vízi pisztoly, bubi fújó, homokozó szett, időjárásnak megfelelő ruhatár,neszesszer, esti programhoz kifestő, társas, kártya. Mivel az autó sem feneketlen így nem pakolnám túl, na meg férjem is folyton azt szajkózza hogy nem megyünk ki a civilizációból és ha úgy van megvesszük ami kell és ne is pakoljak semmit. Igen ám, de az nem mindig olyan egyszerű két gyerekkel, főleg ha jó lenne ha kéznél van. Így azon agyalok, hogy esetleg alap konyhai dolgokat mint pl néhány fűszer, kávé, egy két alap élelmiszer, gyerekeknek nassolnivaló-ami férjem szerint tuti nem mert megrohad az autóban az oda úton. Ti mit pakoltatok, pakolnátok?
2023. jún. 5. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Két kisgyereket.
2023. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Füszer, kaja és ilyen baromságokat biztos hogy nem.


A többi az nagyjából ok de az is megvehető helyben.

2023. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszek sok mindent és még így is szivok pl. most, mert nem lehet mindent beszerezni. Mondjuk nem horvátorszagban vagyok, de ott is volt már olyan, hogy azt hittem tuti lesz és nem volt. Szerintem ha beteszel 3 fűszert, meg egy csomag kávét se helyet nem foglal, se a ferjednek nem kell róla beszámolni. Romlandó kaját nem vinnék. Ami általában kell: vape bedughato szunyogriaszto, bőrre kenhető szúnyogriasztó, naptej. Játék nem kell sok, mással vannak elfoglalva. Társas, kártya nektek kell? Mert nekem nem játszott ilyennel 3 évesen.
2023. jún. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fűszert sosem vittem, általában felszereltek az apartmanok, de ha mégsem, akkor bármit megkapsz helyben, olcsóbban is, mint itthon.

Kávét, teát mi szoktunk vinni. Plusz melegszendvics sütőt meg hozzá 1 rúd szalámit :D Így reggel csak friss zsömlét kell vinni, és kész a reggeli.

A kisfiamnak én fehér pólókat szoktam vinni, és abban van a parton, nem félmeztelenül, mert ő nagyon fehér bőrű és hamar leég. Plusz valami járművet, mert azzal könnyebb a városnézés, ugyanis sétálni annyira nem szeret.

+ nyilván ezer féle gyógyszer :D

3.5 éves a gyerkőc amúgy

2023. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
UV szuros felso, mi már magunknak is vettunk és nagyon sokat használjuk. Esetleg valamilyen kis felfujhatos medence a gyerekeknek, mert pl. Horvátországban nekunk tavaly aug. kozepén olyan hideg volt a tenger, hogy nem tudtunk belemenni.
2023. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!