Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelona (és Costa Brava)...

Barcelona (és Costa Brava) strandjain milyen szolgáltatások érhetők el?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a Barcelonai (illetve Costa Brava) strandokról mit érdemes tudni? Utána néztem, és azt írják hogy szinte mindegyik nagyon jól felszerelt, viszont érdekelne még, hogy fizetősek-e a szolgáltatások, illetve hogy milyen árakon érhetők el?


Például kötelező a napernyő/ napágy bérlés, vagy leteríthetem a strandtörölközőm és az sem gond?


A mosdók, zuhanyzók fizetősek vagy szabadon használhatók?


Valamint csomag megőrzés is érdekelne, van-e rá lehetőség a strandokon, mennyibe kerül?



2023. jún. 7. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barcelona:


>> Például kötelező a napernyő/ napágy bérlés, vagy leteríthetem a strandtörölközőm és az sem gond?

Leterítheted a sajátod, semmi gond.


>> A mosdók, zuhanyzók fizetősek vagy szabadon használhatók?

A zuhanyzók a szabadban vannak, közvetlen a parton. Hideg vizesek, ingyen használhatók.

Mosdók nem nagyon vannak, általában csak egy kis bodegaszerű wc van, amihez tartozhat működő mosdó. Ez is ingyenes, de egyes helyeken és alkalmakkor szomorú állapotban vannak. Én ha wc-re kell mennem, egy közeli bevásárlóközpontba mennék, mint pl. az Icaria.


>> Valamint csomag megőrzés is érdekelne, van-e rá lehetőség a strandokon, mennyibe kerül?

Erről sajnos nem tudok hogy lenne, mindig legalább ketten megyünk, nem volt rá szükségünk eddig.


Costa Brava általában:

Kb. mint Barcelona, de vannak olyan kisvárosok, ahol kifoghatsz ritkásabban foglalt helyeket, ahol nem kell tartani attól, hogy bárki elvinné a csomagjaitokat míg fürdőztök.


A napernyő, ágy, stb bérléséről nem tudok sajnos nyilatkozni, mert soha nem vettük igénybe. Ha kellene napernyő, bérlés előtt megnézném mennyibe kerül egy helyi kínai boltban, lehet olcsóbb megvenni egyet mint bérelni.

2023. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, arra azért érdemes odafigyelni, hogy Barcelona zsebtolvaj-mennyország, csak úgy elől hagyni cuccokat a strandon esélytelen, garantáltan nem lesznek meg, mire visszaérsz.
2023. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/2 Igen, ezért is lenne jó tudni, hogy milyen csomagmegőrzési lehetőségek vannak.


Ha minimalizálok mindent, amit a strandra viszek, akkor is a telfon, bankkártya és a szobakártya kell.


De nálunk az a helyzet is fennáll, hogy utolsó napon már nem lesz szallás, de a gép délután jön haza, addig lemennénk a strandra, csak kérdés, hogy a csomagokat hova tegyük (2db nagyobb, de nem óriás hátizsák)

2023. jún. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!