Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos, Róma, Lopar,...

Zakynthos, Róma, Lopar, Bibione, Barcelona, Nizza/Nice csak pénzkidobás magamutogatóknak és proliknak vagy még a tapasztaltabb utazók is elismerik és visszajárnak oda?

Figyelt kérdés
Zakopane, Krakkó, Prága, Cesky Krumlov, München, Erdély, ami tényleg élményt nyújt.

2023. márc. 22. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül voltunk: Zakynthos, Lopar, Barcelona/Zakopane, Krakko, Prága, Erdély

Zakynthos tetszett de nem vágyok vissza. Krakkó dettó. Barcelona szerintem gyönyörű, amúgy is imádok mindent ami spanyol.

Zakopaneba minden évben megyünk, csodálatos hely. Erdély szintén gyönyörű.

Lopar egyáltalán nem tetszett.

2023. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Zakopaneba mennek normális túrázók is, hogy a Tátrában túrázzanak, nem csak a lovaskocsin hőbörgő, a parkoló mellett fotózkodó prolik.
2023. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
München szép és fejlett, de azért ne mondjuk, hogy többet nyújt mint Barcelona…
2023. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Döntsük már el, mert nagyon nem mindegy a cél: nyaralás vagy város/régió látogatás.

Nem mindegy.

Zakinthos: 3* voltam ott nyaralni, sejtheted, hogy kedvelem.

Barcelona, Andalúzia, Szicília, Portugália? Város/régió látogatás, az is jó volt és nem pénzkidobás. Nem is tudom, hogy jön ide? ha pénzkidobásnak gondolom, nem megyek.

Szomszédoknak fogalmuk sincs róla, hol jártam..

2023. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Prága, Lopar, Bibione - voltam és nem mennék vissza, de mi mindig új helyekre megyunk, nem szoktunk ugyanoda visszamenni, vagyis Torokországban voltunk tobbszor a gyerekek miatt, de akkor is mindig más részre mentunk.

Egy hely van, ahova visszamennék, az Maldív-szigetek.

2023. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Bibiknebe tobbszor visszamentunk. Egesz nap napoztunk strandoltunk!
2023. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az.
nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalt utazókban megvan, felébred a kíváncsiság más helyeket is látni, megnézni.

Néhány helyre visszamentem, akkor már közeli családtagokkal, de alapvetően szeretek inkább újat látni.

Nem azt mondtam, hogy mindig tetszett az új, olykor nem adott akkora élményt, mint gondoltam, de ettől még nem bántam meg, hogy "arra jártam".

nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!