Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélybe (főleg Székelyföld)...

Erdélybe (főleg Székelyföld) hogyan olcsóbb utazni 4 főnek?

Figyelt kérdés

2 felnőtt, 2 gyerek.


Bármilyen tapasztalat érdekel. Buszos, szervezett út, vagy más megoldás.


Köszönöm előre is, ha érkeznek válaszok! 🙂



2023. júl. 8. 19:35
 1/7 anonim válasza:
Sajnos a busz már annyira drága hogy ilyen benzinárak mellett is jobban megéri kocsival.
2023. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi most egy busz mondjuk Budapestről Marosvásárhelyre?
2023. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

busszal olcsóbb


de én tuti nem űlnék 24 órán át egy buszban


erdélybe autóval érdemes menni,mert ott csak autóval lehet közlekedni, és ha csak nem egész végig a szálláson akartok űlni akkor valahogy el kelljussatoka látnivalókhoz...

2023. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

#2 vagyok.


Én fiatal koromtól nagyon sokat ingáztam. Nekem nem ügy az a 24 óra, ami igazából - akkor - esetemben jóval több volt, mint 24. Ezzel nem azt mondom, hogy ez jó vagy nem jó. Csak én kibírtam.


Viszont beszédes, hogy két buszvezetővel nyomatták végig azt az utat amit végigültem, és csak a visszaúton volt probléma, majdnem karamból, az is Budapesten egy barom kamionos miatt, aki nem tartotta be a kreszt. A buszvezetőknek meg respekt, mert nem felejtem el, hogy karikás szemmel nyomatták a buszvezetők, aztán volt annyi lélekjelenlétük, hogy nem lett gond.


De árakat még nem mondott senki.

2023. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a repülőre esküszöm. Őszintén szólva, nem tudom most mennyi lehet, de tavaly márciusban repültem. 13 ezer volt a retúr jegy és 8 ezer a 10 Kg-s bőrönd. Az út 50 perc volt. Marosvásárhelyen szálltunk le. Innen egyből vonatoztunk tovább Gyergyószentmiklósra. Sajnos a Gyilkos-tóhoz és Békás-szoroshoz csak kocsival lehet kimenni. Nekünk a szállásadónk nagyon jófej volt, és (nyilván plusz pénz ellenében) kivitt minket és el is jött értünk.

Gyergyóból vonattal mentünk Brassóba. Innen elmentünk egy napra Sinaiaba a Peles-kastélyhoz. Brassóban három napot töltöttünk. Innen Segesvár volt az úticél, szintén vonattal, majd másnap busszal Marosvásárhely és onnan haza repülővel. Óriási élmény volt.

2023. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-es: egy út 16-20 ezer forint között van/fő.
2023. júl. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, előző vagyok aki árak iránt érdeklődött, meg tartott kis élménybeszámolót.


Utána néztem a dolgoknak, megvan a busztársaság is, de nem csinálok reklámot.


#6os kb. jól mondja, de az adott busztársaságtól függ, hogy hova. Én akkor returnban kijöttem olyan 16-17ből. Most "oda" annyi az odaút csak, busszal return jegyben meg 26-27 ezer Ft.

2023. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!