Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kréta szigete ki járt már ott?

Kréta szigete ki járt már ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok segíteni abban hogy Kréta szigetének mik az érdekes látnivalók nem csak fürödni szeretnék menni a tengerbe ,szeretnénk látni az ottani érdekességeket is ,nem sűrűn járunk nyaralni és szeretném hogy emlékezetes legyen.

2023. júl. 11. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sissi Korfun lakott.
2023. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És?
2023. júl. 11. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
#Sissi 🤦
2023. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én voltam Kelet -és Nyugat Krétán külön alkalmakkor már vagy 20, ill. 22 éve. Béreltünk motort (kocsit is lehet), vittünk útikönyvet és minden nap máshová mentünk. Nektek is ezt tudom javasolni. Minden infó fent van a neten, addig nézelődj, hogy mit érdekelne mindenképpen.


Sissi kulcsszót pedig te magad írtad a felsorolásba, annak nyári palotája valóban Korfun szigetén található.

2023. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milliószor voltam Krétán. Tudok néznivalókat ajánlani, de két dologtól függ, hogy miket: hol lesz a szállás és béreltek e autót?
2023. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sissi az egy kis bájos halászfalu Krétán. Nem a hercegnőre gondolt a kérdező nyilvánvalóan.

Sissi-n 2x is nyaraltunk már, ez a keleti részen van, innen könnyen elérhető Vai, ahol a Bounty reklámot forgatták anno, illetve ami még kihagyhatatlan, az Spinalonga, a leprások szigete. De ott van természetesen a knossosi palota romjai, vagy még attól is közelebb a Malia palota, Koufonissi, a velencei erőd Heraklion-ban....estig sorolhatnám csak a keleti rész látnivalóit. Nagyon kevés rá 1 hét.

2023. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!