Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik ciprusi városba szállju...

Melyik ciprusi városba szálljunk meg, vannak-e magyar túrák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 24-27-ig megyünk Ciprusba, Larnacaban szállunk le 24-én délelőtt, és 27-e délelőtt ott szállunk fel.

Melyik városba szálljunk meg, milyen pro-kontra érvek vannak, látványosságok?

Láttam hogy vannak magyarok által szervezett túrák, város bejárások, viszont ahogy lattam azok is angol nyelven. Hol tudnék magyar programra menni, leginkább Famagusta érdekelne magyar túravezetővel.

Köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 12. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a Larnaca, autópályán minden elérhető 1 órán belül. Sok helyi magyar idegenvezető van. Neten tudod megkeresni őket.
2023. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol nincs SZUNYOG ES BOGÁR!
2023. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Városba nem lehet megszállni, csak városban.

[link]

2023. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött Larnaca, maradhattok ott is, egyszerű az utazás a reptérről/re, Aya Napa busszal elérhető stb.

Csak egy tipp: nézzetek fel utazási irodák honlapjára, keressetek néhány általuk hirdetett utat, ahol nagyobb szállodákban van a szállás, és nézzétek meg, hogy ott esetleg reklámoznak-e falultatív programokat magyar nyelven.

Szerintem biztos van mód azokra becsatlakozni, ha van szabad helyük, nekik az is pénz.

(Az más kérdés, hogy ezért én nem fizetnék pluszba, itthon utánaolvasnék, vennék utikönyvet stb. és megoldanám magunknak, de nyilván a ti verziótok kényelmesebb, főleg nyelvtudás hiányában).

Kellemes nyaralást kívánok! :)

2023. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!