Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2023 augusztus: Horvato-ban...

2023 augusztus: Horvato-ban nyaralas soran Euronet ATM-bol felvettem 900 EUR keszpenzt amire 120(!) EUR plusz kezelesi koltseget szamolt fel a euronet; a szlamrol 1020 EUR kerult levonasra..Ez tobb mint 13%-os dij..Valakinek van hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés

#készpénzfelvételidíj #Euronet atm #Horvat nyaralas #Bank kezelesi koltseg
2023. aug. 13. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 120 eurót kicsit úgy is sokallom, hogy az Euronet köztudottan magas díjakat alkalmaz. Egyenként menetközben kiírja a díjat az ATM és meg lehet szakítani a tranzakciót.
2023. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az EURO szamlamrol vettem ki eurot, nem ertem miert vontak le ekkora koltseget... ketsegbeejto hogy ezt eu-s penzugyi szabalyzok engedelyezik...
2023. aug. 13. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy Euronet automatának a közelébe se megyünk. Most már te is befizetted a tandíjat.
2023. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
soha nem szabad EURONET automatat hasznalni. SOHA!!!
2023. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Ehhez, hogy lehúzzanak a bankok, nem is kell külföldre utazni.

MBH Bank - Bp Bank -nál átutaltam az eladónak egy pici garzonlakás árát, amit fel is vett egy órán belül ugyanúgy Bp-en.

Több mint 100.000 Ft volt a kezelési költség !!


Akinek van egy csepp esze, az nem is tartja bankban a többszörösen is leadózott pénzét, hogy még a bank is lehúzza.

2023. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket. Valoban megfizettem a tanulodijat (kb 50.000 ft..), egy eletre elkerulom.Csak azt nem ertem hogy endelyezhetik mukodni ezeket a "rablokat"- 14%os dijat felszamolni?!Fogyaszto vedelem nem letezik?!
2023. aug. 14. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos az apró betűs részből élnek. kihasználjak, hogy az emberek nem olvassak el

Legalis? Sajnos az. Rongy, mocsok, szar alak mind aki ezt lehetővé teszi ? Igen

2023. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!