Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen egyedül külföldre...

Milyen egyedül külföldre utazni? Nem merek elmenni,pedig a repjegy is mar megvan... (Eredetileg nem egyedül mentem volna)

Figyelt kérdés
Szombat reggel megy a gép, de eddig csak 1x repültem, külföldön meg sosem voltam még egyedül. Félek kicsit ettől, hogy csak magamra szamithatnék. Olaszország, Bari lenne az úticél egyébként. Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadnék...

2023. aug. 8. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Fú nagyon sokszor leírtam, hogy "egyedül". Bocsi 😅
2023. aug. 8. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bari egy picike város és egyáltalán nem veszélyes. Én is egyedül voltam ott egy hétvégét, mert találtam egy olcsó repjegyet, de eléggé utolsó pillanatra így senki se csatlakozott. Így is tök jó volt. A tájékozódás egyszerű angolul is, elég turistás hely, meg hát a Google is segít ha van mobilneted. Én bejártam az óvárost meg a belváros többi részét, sétáltam egy nagyot a promenádon, elmentem vonattal egy másik szép városkába is, nagyon jókat ettem, fagyiztam, olvastam, pihentem. Sehol se éreztem magam veszélyben, még éjjel mászkálva sem, esténként jó nagy buli volt a tengerparton és vicces volt nézni a helyieket. A zsebeimre, táskámra vigyáztam a tömegben, meg az alap biztonsági dolgokat betartottam, Bariban ez bőven elég.

Próbáld ki, amennyire ijesztő, annyira jó érzés utólag kilépni a komfortzónánkból :)

2023. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mitől tartanod.

Legyen nálad bankkártya meg telefon.


Jó utat!

2023. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bariban amit egyedül elkerülnék az a Giardini di Piazza Umberto I. Egyébként Bariban jó a közbiztonság, este még télen is hatalmas élet van az utcán. Bariból érdemes elvonatozni Polignano a Mare városkába, ami mese szép!
2023. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre mindig nehéz, mert ismeretlen, nincs tapasztalat.

De! Mindig van első, vagy sose mész sehová. Menj, érezd jól magad, vigyázz az értékeidre (főleg az okmányokra), de ez itthon is így van. ismerkedj, társalogj, de ne menj zárt térbe senkivel. Nem feltétlenül történik bármi is, de nem érdemes kockáztatni.

2023. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bari tökéletes célpont egy kezdő szóló útra. Ne hagyd ki, nem lesz baj és utána sokkal bátrabb leszel.
2023. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utaztam már egyedül.Társaságban azért mégiscsak kellemesebb lett volna az utazás.De ettől függetlenül szeretnék még ilyen utazásokat.
2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!