Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sosem repültem még, hol...

Sosem repültem még, hol érdemes repülőjegyet nézni? Tenerife vagy Málta az úticél.

Figyelt kérdés
A párommal mennénk nyaralni, nincs nagy rutinom a repülőjegy vásárlásban. Szeptember 8-18 között utaznánk, nagyon el vagyunk késve, hogy valami jó ajánlatot kifogjunk?
2023. aug. 16. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2023. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hotel draga, vagy a sziget eldugott, pocsek reszen van, megette a fene. Sose utaztam legolcsobb repulojegy utan.
2023. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mit értesz pontosan "jó ajánlat" alatt?
2023. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ryanair vagy Wizzair oldalát nézegessétek. Lehet még nem vagytok nagyon elkésve, de sokáig ne húzzátok.
2023. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Kycsymmel Máltábbann🏖️🏖️🏝️🏝️
2023. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Budapestről Ryanair és Wizzair repül ezekbe az országokba. Ezeknek a keresőjét használd.

Nem muszáj retúrt venned, mert előfordulhat, hogy odafelé az egyik, visszafelé a másik az olcsóbb.

2023. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Skyscanner alkalmazásban tudsz a legolcsóbban repjegyet venni
2023. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!