Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőre esedékes nászutat...

Jövőre esedékes nászutat tervezek, és már nagyon leredukáltam a célhelyeket, 2 maradt: Szardínia és Korfu. Aki volt már valamelyik szigeten, milyen volt? Aki mindkettőn volt, melyik a jobb? Repjegyár egyforma kb.

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mind 2 voltam, szuper jó és szép sziget mind 2 😊.

Nem lehet rangsorólni,mind 2 helyre el kell menni,mert csodás pártok,sziklák,városok vannak,mondjuk én Szardiniára másodszor megyek,mert nagyobb sziget mint Corfu és még másik részekre is el akarok menni, igaz azért Corfu is majd még tervben lesz .

A repjegy függ mikor megy vki és milyen osztályon, időben hasonló 1.40-50h.

Mondjuk nekem Corfun Porto Timoni rész volt a legszebb, Szardínián a Villasimius,Punta Molentis strandok. Ez délen van,de minden részén varázslatos helyek vannak 😊.

2023. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Első megjegyzésem: a repjegyár nem egyforma. És ha jókor veszed, százezreket spórolsz, ami hidd el, jól fog jönni.

Mellesleg mindkettő klassz hely, tökéletes nászút célpont.

Bár itt jegyeném meg, hogy a nászút alapvetően nem az eldugott hegyi falvak látogatásáról szól (ld Korfu), és nem az olasz óvárosokban efellelhető fantasztikus épitészet megértéséről. Szóval ennyi erővel mehettek akár Bolgáriába is. Én ez utóbbit javasolnám.

2023. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak Korfun voltam, de nagyon tetszett! Változatos táj, sziklás, dimbes-dombos tájak, de a homokos, sík partok is megtalálhatók. Nekem Paleokastritsa tetszett a legjobban. Korfu város is szép, kellemes.
2023. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen valóban szép Paleokastrisa,sokan Corfu legszebb és legfelkapottabb helyének tartják. Mondjuk nekem nem az tetszett a legjobban,de fentről nézve a Bella Vista helyről is nagyon szép az egész rész.

Nekem a csúcs amit említettem a Porto Timoni beach és ott a hosszú Agios Georgios part tetszett.

Míg Corfun Paleokastrisa a felkapott hely, addig dél Szardinián Villasimius,sokan oda utaznak,meg Punta Molentis strandra, vagy nem messze a Costa Rei.

É-Szardínián Palau környéke és a Maddalena szigetek a legszebbek,keleten Baunei,Orosei,,Costa Smeralda,LaCintia partok,Tavolara sziget legszebb részek.

2023. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, adtatok guglizni valót :)
2023. aug. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!