Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van még igazi érintetlen...

Van még igazi érintetlen Vadon Európában ?

Figyelt kérdés
Olyasmi mint ami mondjuk Kanadában van . Vagy it folyam már nincsen
2023. aug. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaukázus egyes részei, Uráli hegység, Skandinávia erdőművelés által nem érintett része
2023. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Elvont kérdés, nem létezik rá tökéletes válasz. Az, hogy te személyesen hol éreznéd vadonban/elveszve magad, csak te tudhatod. Nyilván van rengeteg olyan hely, ahol nincsenek tömegek a túraútvonalakon és ha egyedül túrázol és előre kikutatod, hogy melyik népszerű útvonalakat kell kerülnöd, illetve nem a főszezon közepén mész, akkor nem sok más túrázót fogsz látni. Ez persze nem azonos a kanadai vadonnal, ahol több száz kilométeren át maximum párszáz fős indián falvak vannak. Ha olyat akarsz, irány Észak-Oroszország, akár az európai, akár az ázsiai részen.


Kapásból és személyes tapasztalatból az Azori-szigeteket, ÉNY-Spanyolországot (Picos de Europa NP), Grúziát (Tusheti) és az albán-koszovói-montenegrói határrégiót mondanám az előbbi definíciónak megfelelőnek.


Lappföldön és Svalbardon még nem jártam, de azokról is hasonlókat hallottam.

2023. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szamomra a leirasodhoz legkozelebb eso regio ahol eddig jartam Europaban az Skocia Lewis es Harris szigetenek Harris regioja volt. Igaz vannak telepulesek (nehany hazzal) es utak a kulso reszeken, de az idojaras es a gyer lakossag miatt el nem tudom kepzelni, hogy a sziget minden reszen jart valaha valaki.
2023. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!