Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba mivel érdemes...

Horvátországba mivel érdemes kimenni?

Figyelt kérdés
A ryanair csak egy helyre megy, vonattal meg 15 óra és egy vagyon kimenni.
2023. szept. 3. 22:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Milyen cégek?
2023. szept. 4. 13:00
 12/18 anonim ***** válasza:

Magyar Államvasutak Zrt

FlixBus

Hrvatske željeznice putnicki prijevoz

WizzAir

2023. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Zadar és környéke -> Ryanair Budapestről


Dubrovnik -> Wizz air Bécsből


Nem Horvátország, de szintén Adria -> Montenegró, Wizz air Budapestről


Biztos nem ülnék az autóban ilyen 7-8-9 órákat.

2023. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, én sem. Végül Olaszországba megyek.

150 eurot nem ér csak oda egy hálókocsi. 15 órát meg tuti nicns kedvem utazni.


Zadart láttam én is, de fogalmam sincs mi látnivaló lehet arra. Pulába akartam menni az amfiteátrum miatt, de macerás.


Nem tudom milyen hely Horvátország, talán jövőre nekiugrok még egyszer a témának. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2023. szept. 8. 22:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Na bocsi, megnéztem még egyszer, annyira nem szoktam a horvátországi desztinációkat nézegetni.


Pulát pont repüli a Ryanair Bécsből. A Wizz pedig még Splitet is, szintén Bécsből.

2023. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem baj, legközelebb majd jobban megnézem, most ez egy ilyen utolsó pillanatbeli kirándulás lett. Eredetileg barátnőmmel akartam menni belföldön valamerre, de szakítottunk és gondoltam repülőre szállok és kimegyek egyedül a tengerhez. Horvátországra mindig kíváncsi voltam, de jövőre lehet bevállalom ha alkalmam nyílik rá.
2023. szept. 9. 11:13
 17/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg külföldön lakom, Németországból is biztosan megy közvetlen járat Horvátországba. Pl Münchenből vagy Nürnbergből.
2023. szept. 9. 11:16
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak az eredeti terv az lett volna hogy Magyarországon megyek el valahova, kicsit bonyolult. De megint beintett nekem "életem szerelme". :D
2023. szept. 9. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!