Kezdőoldal » Utazás » Európa » A magyarok mennyi pénzel...

A magyarok mennyi pénzel mennek ki külföldre lakni?

Figyelt kérdés
Most belegondolva h én max 100 ezret tudnék félre tenni, és az 1 év alatt max kb 1 millio megtakarításom lenne, ami kint külfölfön majd nem 1 havi lakhatásom.
2023. szept. 25. 19:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Bocs de mivan itt? Ez az első írországos kérdésem.
2023. szept. 26. 12:38
 12/27 A kérdező kommentje:
Plusz ez nem is kifejezetten írországról szól. Csak ezt hoztam fel példának, ahol sokba kerül a lakás
2023. szept. 26. 12:41
 13/27 scamdemic ***** válasza:
100%
nincs se kaukció se rezsi -> nincs se kaució, se rezsi
2023. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nos mi epp Írországba jöttünk egy eve.

Airbnb kozel 10 ezer euró 4 honapra, alberletet 3.5 honap utan találtunk videken, tehat kocsi, plusz húzós biztositas ujabb 10 ezer volt.

De minket nem várt senki kanapéja, es munkaszerzodes se volt startbol. 1 honap utan kaptam szakiranyu melót, ha mosogatni akarok az hamarabb is kerult volna

2023. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Tudnak pofázni a kint élő magyarok, hogy húzzál elfele az országból mert minden az Orbán hibája, nincs pénz stb de amikor meg megpróbálsz és érdeklődsz mi merre hány méter, akkor meg már megy ez a nem a te szinted szöveg. Hát mondhatom szép patkány hozzáállás. Pedig mindenkitől azt hallani, hogy külföldön kolbászból van a kerítés és mindenki húzzon elfele. Vicc amit itt leművelnek az emberek.
2023. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#15, Azert az éremnek 2 oldala van.

Mikor a kinti csoportba jönnek a kérdések hogy valami jó melo kellene, de szálást is adjanak, persze ingyen, meg nyelvet se kelljen beszelni, de könnyű is legyen mert semmi szakma vagy tapasztalat, akkor igenis 1-1 embernek leirjuk hogy az igenyeibol adjon le, vagy tanuljon valamit amivel elobb léphet. Foleg olyan alakok akik 1 honap alatt kb minden ország face csoportjaba benne van, mert rendes terve sincs kulfoldre menni, de vegig próbálkozik hatha lessz sült galamb.

2023. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ha nem az ő szintje arról nem én tehetek, pontosan az ilyen kolbászból van a kerítés hülye dumák miatt mondom, itt éhenhalsz ha így állsz hozzá
2023. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor tehát, aki ki tud menni és jobb élete lehet az amúgy itt is meg tudna élni. OK. De aki csak egy egyszerű melós lenne az dögöljön meg. OK. Nos kérdező mint láthatod ilyen kedvesek a kint élő magyarok. Ha sikerül kijutnod akkor kerüld el ezeket meg tetvek.
2023. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
elvégre ez a 2 opció van, vagy ki tudsz menni vagy nem. mit vársz? én etesselek? :D 100.000 ft csak a repülőjegy rosszabb napokon, felesleges elindulni ennyi pénzzel de ez max. neked új csak
2023. okt. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18, Egyszeru meloskent dolgozom kulfoldon.

De ha valaki otthon se jo munkaero, akkor szerintek kulfoldon az lessz?

Vagy megis mit kellene tenni? Varjuk tart karokkal, majd osszepotolunk neki alberletre? Elintezzuk hogy segelyt kapjon?

Mert kepzeld, sokszor segitettek a kulfoldi magyarok mas magyarokon, csak van amikor mar valaki kezd visszaelni vele. Sot felhaborodik hogy meg tobb kellene, elkezd fenyegetozni. Voltak akiket miutan kihuztak a szarbol, koszonetbol feljelentettek a segitokesz embert a landlordnal vagy akar rendorsegen full jelentektelen dolgokert.

Tehat az eremnek meg mindig 2 oldala van.

2023. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!