Kezdőoldal » Utazás » Európa » A magyarok mennyi pénzel...

A magyarok mennyi pénzel mennek ki külföldre lakni?

Figyelt kérdés
Most belegondolva h én max 100 ezret tudnék félre tenni, és az 1 év alatt max kb 1 millio megtakarításom lenne, ami kint külfölfön majd nem 1 havi lakhatásom.
2023. szept. 25. 19:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

*20:

Én Magyarországon nem voltam túl jó munkaerő. Itt viszont igen, mert már 1 éve ott dolgozom.

Lehet hogy itt normálisak az emberek, vagy a normális fizetés az oka?

2023. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

En arra jutottam,h aki itt megtud élni, az majd kint is. Csak az első x hónap lesz nehezebb.


Bár van két ismerösöm (családtag) akik úgy mentek ki Londonba, h az egyik még az angolt sem beszélte. És már vagy 10 éve kint vannak. Hála a családjának akik küldték nekik az 1 millios havi lakbért meg a kaukciót.


Bár azt sem értem,hogy hogyan tudott a magyar dolgozo havi 1 milliot kuldeni nekik. Talán a hitel, de nem tudom.

2023. okt. 1. 10:30
 23/27 anonim ***** válasza:
"Lehet hogy itt normálisak az emberek, vagy a normális fizetés az oka? - A normális fizetés az oka semmi több. Ha ott is annyi lenne mint Magyarországon akkor ott is az lenne mint itt. Nem kell ezt túl gondolni.
2023. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
*mármint viselkedés.
2023. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

na látod ezt mondom ezért nem neked való ez, már most a sült galambot várnád, küldje neked valaki a milliós albérlet pénzt :DDDD

maradj inkább otthon jó lesz az

2023. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hat nem igazán mondhato el az sem rolad h jo ember ismerő vagy. Nem volt semmi hatso szandekom azzal h megkerdeztem, ti mennyi penzt vinnétek ki.
2023. okt. 3. 10:06
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam hogy volt, 10k eurt mint mondottam. 2-300 ezer huffal nem érdemes elindulni.
2023. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!