Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvát autópálya ENC eszközt...

Loró kérdése:

Horvát autópálya ENC eszközt a fizetőkapunál konkrétan hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Horvátországi üdüléshez ENC eszközt vennék. Átnéztem a Hrvatske autoceste honlapját, azt írja,minden fizetőkapunál lehet venni,vagy legalábbis a felsoroltak között van amerre én is mennék. Eszközt és rajta prepaid csomagot vennék(nem,nem akarok bérelni). De ott a kapunál hol? Ahogy nézem nincs külön iroda,ha jól értem,ott a sorompós bódéból ad a mókus?


Előre is köszönöm.



2023. okt. 5. 13:43
 1/3 anonim válasza:

Üdv!


Találtam egy korábbi cikket, amiben azt írják, hogy:


"A harmadik kijáró Letenyénél belépve Varasdin.

Ott kilépve az autópályáról, rögtön a kapunál visszafordulva leparkolhatsz és megtalálod az ENC irodáját, ott munkaidőben lehet vásárolni készüléket.


Egy ID kártya vagy útlevél és egy regisztrációs lap után kapsz a felhasználóneved mellé egy jelszót, mellyel internetes felületeken tudod ellenőrizni és kezelni az oldalt.


Egy általad választott összeg befizetése után 1 óra múlva, már használhatod a készülékedet."


Itt a teljes cikk:

[link]


Mi is vásárolni szeretnénk egy készüléket és nem bérelni.

Ha esetleg van azóta újabb infod, örülnék, ha megosztanád a tapasztalatokat.

Köszönöm!

2023. okt. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, időközben megtörtént a vásárlás. Úgy zajlott,ahogy a cikk írja.

Az autópályakezelő honlapján kiírt kapuknál vehető,nyitvatartási időre figyelni!!! Én emailen is megpingeltem az eszéki kaput,(ott vettem)pár perc mulva válaszoltak is. Én a város felől mentem,úgy nem kell a záróvonalon visszafordulni se,rögtön kissé jobbra meg lehet állni.

Vásárlás simán ment, valamennyit értett angolul az ügyintéző, mondjuk a vezetéknevemet nem sikerült a személyimből rendesen leírni...(5 nyomorult betű,se ékezet,se ipszilon,bakker...)

Legkisebb prepaid csomagot kértem, ez 60eur,kártyával lehetett fizetni.

azonnal használható az eszköz.

2 év garit is említettek. (nyilván végülis műszaki cikket értékesít)

Ha jól sikerült az email címedet bepötyögnie az alkalmazottnak,akkor kapsz egy emailt némi idő elteltével, amiben tudsz jelszót regisztrálni,és be tudsz lépni az appba.


NAGYON ajánlom az app letöltését!!


Bankkártyával fel lehet tölteni elvileg az egyenleget, mutatja melyik jegy mennyibe került, mennyi az egyenleg, értesít, jelez, jópofa dolog.


A kütyü is marhajó, csippan amikor leolvassa a kapu, fontos,hogy a tükörtől balra tedd.


Most hirtelen ennyi. Figyelésen hagyom a kérdést,ha jönne még komment.

2023. okt. 14. 10:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Hátha más is ezügyben akar tájékozódni:

60 eur volt a végösszeg.

Ebben

15eur az eszköz ára

45eur a feltöltés ára, de a 22% kedvezmény miatt 57,5 eur értékben jelenik meg az egyenlegeden.

2023. okt. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!