Kezdőoldal » Utazás » Európa » Airbnb Cataniaban milyen?

Airbnb Cataniaban milyen?

Figyelt kérdés

Igazából teljesen új dolog az Airbnb nekem, hallottam már róla, de sosem próbáltam.

Viszont ahogy néztem így talán olcsóbban jönne ki a szállás. Novemberben utaznánk egy hétre, viszont Cataniaban a booking.com-on ami szállások nem 400+ euróba kerülnek hetente azok elégge le vannak pontozva, vagy akár olyanok, hogy közös zuhanyzó van csak, azt meg semmiképp sem akarom.

Néztem az Airbnb oldalán a lehetőségeket, ott már átszámítva kb 16.000ért láttam lakásokat amik kiadók.

De felmerült bennem, hogy hiába van kiírva, hogy nem lesz ott senki, mi van ha a tulaj odajön kellemetlenkedni, vagy esetleg végül ki sem adja.

Mire figyeljek foglalásnál?


2023. okt. 19. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: a 16.000ftot napi árra értem.
2023. okt. 19. 08:47
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

1) Olvasd el az értékeléseket. Olyat foglalj, ahol jók.


2) Aki ilyet megcsinálna, azt rövid úton kiteszi az airbnb.


3) az ár tartalmazza az airbnb saját biztosítását (aircover). Ha nem tudsz bejelentkezni vagy a host az utolsó pillanatban törli a foglalásodat, akkor segítenek másik helyet találni.


+1) airbnb-n az airbnb-nek fizetsz és ha minden rendben volt, akkor fizeti ki a hostot. Bookingnál közvetlenül a szállásadónak fizetsz.

Ilyen szempontból a booking kevésbé megbízható.

2023. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!